Wpis z mikrobloga

Znam osobiście osoby, które już w tamtym czasie w prokuraturze pracowały i miały okazję taką rozmowę z Kaczyńskim przeprowadzić, on po lekturze artykułu w gazecie wiedział nie tylko, jaka ma być treść aktu oskarżenia, ale również wnioski co do kary i środków karnych.


@Mr_Hand_of_Fate: super, jedna baba drugiej babie i na podstawie takich ploteczek budujemy teorię o moralnej odpowiedzialności człowieka za wyrok sądu. Pisowcem nigdy nie byłem, ale mało rzeczy brzydzi
@p1p2p3p4: Naucz się zwięźle formułować myśli, bo nie chcę mieć co chwila czterdziestu powiadomień z twoim autystycznym skrzeczeniem.
Choćbyś nie wiem, jak głośne było wycie twojej świńskiej hordy, faktem jest, że Kaczyński mocno się przyczynił do tego, że śledztwo poprowadzono w stylu amerykańskim, tj. nieważna jest prawda, ważne jest zaspokojenie społecznego poczucia sprawiedliwości.
Nie on jeden ponosi za to odpowiedzialność, ale gadki typu "to sąd wydał wyrok", dowodzą dziecinnej wręcz naiwności.
powinni teraz zlicytować dom na żoiliborzu i spłacić Komende


@jarema87: W pełni wyremontowane, luksusowe, duże (400m2+) wille w najlepszej części Żoliborza kosztują pod 12-15mlilionów. Ta rudera nie jest warta więcej niż 4-5 (obie części) i ti tylko ze względu na działkę. Pod inwestycję spoko, zaorać i wybudować coś ładnego od nowa :)
dla pisiorow i tak skazała go kasta, która Kaczyński rozliczy. To jest beton informacyjny, trzeba się do nich przebijać przez ich media- czyli TVP


@Bounty: a dla lemingów skazuje prokurator generalny który nie prowadzi danego postępowania.