Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dudi-dudi: Powiedz mi jak Ty mogłeś tym driftować jak ten tatusiowóz ma napęd na przód? xD

@killzone: Ty jeździłeś kiedyś autem w zimie czy tylko znasz to uczucie z forzy?
Każdym autem da się driftowac na śniegu czy lodzie a napęd jedynie zmienia ci charakterystyke zachowania auta.

Jedyny problem jest wtedy jak masz mocny TC i ci przyblokuje elektronicznie poślizg, ograniczając moc, choć tu też się uda na upartego.
  • Odpowiedz
@heidd mi chodzi o to, by właśnie rozróżnić te poślizgi rwd od innych, bo jak sam zauważyłeś rwd dobrze sobie radzi przy niższych prędkościach. Przy większych prędkościach jest gorsze od awd czy fwd i dlatego chcę rozróżnić te dwa poślizgi. Wszystkie 3 napędy są zajebiste, ale są różne dlatego jeden nazywam driftem, drugi slidem, a trzeci powerslidem.
  • Odpowiedz
@Kotlet_2137_schabowy: Ty też nie umiesz czytać. Nie napisałem, że w większości technik używa się ręcznego tylko, że jest to powszechna technika i w zasadzie każdy drifter od tego zaczyna. Zresztą nie chce mi się już dalej odpisywać. Pozdro
  • Odpowiedz