Wpis z mikrobloga

@Kolczaneiro: Straszne to jest, ja bym obśmiał gdybym coś takiego dostał, ale może komuś taka rekrutacja odpowiada xD No i zgadzam się, że akurat do punktu pierwszego nie ma co się przyczepiać, jeśli naprawdę zarabia połowę tego budżetu, to niech sobie ma takie wymagania, nie kupuję takich kalkulacji, ale jestem w stanie to zrozumieć.
  • Odpowiedz
@Kolczaneiro:

Docelowo chcę mieć do dyspozycji na gospodarstwo domowe 25-30k

Pochodzę z domu, w którym przez złą decyzję biznesową rodziców latami było naprawdę biednie


Więc dlatego teraz lecę w drugą skrajność i co miesiąc będę #!$%@?ła kasę na nowego srajfona, żeby uchronić się przed biedą XD
  • Odpowiedz
@Kolczaneiro: #!$%@? jakie baity wy łykacie ludzie, to jakiś grupy spierdoks pewnie pisze. Nie, laski nie rozumują w ten sposób i nie piszą o wydawaniu 30 koła miesięcznie na gospodarstwo domowe xD.
  • Odpowiedz
@Krawcowy: chodzi o to w jaki sposób pokazujesz, że Ci zależy i, że kochasz kogoś. Dla jednego to będzie np dbanie o miły wieczór, co wieczór, dla innych dbanie, żeby w każdy weekend gdzieś pójść, coś zrobić, dla innych wieczorne obopólne maniaczenie przy grach i pizzy ¯\_(ツ)_/¯ wbrew pozorom ludzie w różny sposób pokazują miłość
  • Odpowiedz
@dioxyna: @Krawcowy: 'dbanie o miły wieczór' i 'robienie czegoś w weekend' to jest afair ten sam język; inne to mówienie czułości (werbalne afirmacje), bliskość fizyczna (seks, przytulanie, całowanie, chodzenie za rękę publicznie), inna to dawanie prezentów, a ostatnia to 'usługi'. Np. niektórym przychodzi łatwiej mówienie 'Kocham Cię', ale ciężej im wyjść z inicjatywą np. pójścia do kina albo okazują miłość przez codzienne robienie komuś kanapek do pracy (usługi) czy prasowanie
  • Odpowiedz