Wpis z mikrobloga

@Kolczaneiro: Ja tam się jej nie dziwę: wyszła z biedy (albo rodzice coś zrąbali i mieli długi) dobrze zarabia i nie chce się poświęcać/rezygnować z rzeczy, które lubi i do których jest przyzwyczajona, bo faceta nie stać na wnoszenie takiej samej kasy do budżetu domowego.

Gdyby nie cringowe „języki miłości”, to spoko kandydatura na spotkania. Na pewno znajdzie kogoś o podobnych poglądach
  • Odpowiedz
@nicspecjalnego: To niech pisze widełki w ofercie. Facet ma zarabiać nie mniej niż 13k. Po co mam wysyłać cv i marnować swój czas i jej.

Powinno to wyglądać tak:

Kasia 28
Panom <13k i nie lubiącym drogich wycieczek lub z drogim hobby, dziękuję.
  • Odpowiedz
okazują miłość przez codzienne robienie komuś kanapek do pracy (usługi) czy prasowanie piżamki przed snem, czy pieczenie ciasta


@Penginsan: Dbanie o kogoś to przepiękna forma okazywania miłości, wtedy tak naprawdę masz jej dowód, bo rzucić "Kocham Cię" każdy może, ale poświęcić czas na zrobienie kanapek meżowi wstającemu o 4 do pracy i jeszcze czerpanie z tego przyjemności, to zajebista sprawa.
  • Odpowiedz
@hehtor: no jest super jeśli jara obie strony, bo jeśli Ty to robisz i oczekujesz, że druga strona to doceni, a ona nie wie, że to Twój sposób okazywania miłości, a ona czuje się bardziej kochana, gdy jej jak zdarta płyta powtarzasz, że ma pierdziawe jak lotnisko polowe i w ogóle to kochasz najmocniej na świecie, a dla Ciebie to szczyt krindżu - to możecie oboje mieć dobre intencje, a niekoniecznie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Kolczaneiro: ale punkt 4 i 5 zajebiste.
Przynajmniej potem się nie ma zdziwienia i rozczarowania.
W życiu bym się nie chciał spotykać z praktykującą katoliczką, pisiorką/konfederatką, fanką disco polo/skoków narciarskich albo kochającą się tylko po ciemku pod kołdrą. Także tutaj plusik.
  • Odpowiedz
@Kolczaneiro: Dla mnie wszystkie punkty bardzo spoko, drugi tez. Nie chcialbym zyc z kims kto nic nie chce robic poza siedzeniem w domu, ogladaniem netflixa i wyjsciem do restauracji raz na tydzien. Jak dwie osoby nie dogadaja sie w tym temacie to taki zwiazek nie ma przyszlosci
  • Odpowiedz
@Kolczaneiro: Gratulacje! Przeszedłeś pozytywnie wstępny etap rekrutacji. Wyslij CV ze zdjęciem wraz z danymi teleadresowymi oraz list motywacyjny. O kolejnym etapie rekrutacji zostaniesz powiadomiony mejlowo lub telefonicznie. Na tym etapie zostało juz tylko 5% kandydatów. Bądź dobrej myśli. Twoje szanse na otrzymanie stanowiska mojego partnera są bardzo wysokie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jprdl ()
  • Odpowiedz
@Kolczaneiro: A gdzie "Jakim chciałbyś być zwierzęciem i dlaczego"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A na 4 masz pisać wszystkie fetysze na "nie", czy po prostu - lubię wszystko, jak chcesz to Ci nasram na klatę?
  • Odpowiedz