Wpis z mikrobloga

Z takimi wymaganiami finansowymi odrzuca na starcie 90% mężczyzn, a jak odejmie się jeszcze żonatych i nie spełniających kryterium wiekowego to zostanie jest naprawdę liche kilka % facetów, którzy spełniają wymogi finansowe, a przecież wśród tych kilku % jest jeszcze pełno cech, których mogą nie spełniać xD
  • Odpowiedz
@Kolczaneiro: kiedys istnialo cos takiego jak mezalians, taka forma 1 pytania odsiewa plebs xD oczywiście postawione w 2 strone wywołało by srogi ból dupy.

Coś jednak w tym jest, rzadko zdarza się, że ten pracujący za 3k brutto pracuje za tak mało, ale jest mega inteligentny i przesiębiorczy. Raczej zarobki idą w parze z ogarnięciem życiowym. Nie chciałbym pewnie być w związku z kimś ledwo wiążącym koniec z koncem, ale myślę,
  • Odpowiedz
@PytonJajko dodam dla jasności, że ja mam inne wartości niż te opisane w pierwszych punktach. Jestem świadomy, że życie dojeżdża i przypał być z kimś o kim wiesz, że jak powinie Ci sie noga (niekoniecznie z twojej winy) to spierdo*i
  • Odpowiedz
@Kolczaneiro: można sie przyczepić, tylko jeżeli to jednostronne oczekiwanie spowiedzi, nie wiem po co cała dyskusja na ten temat. Jeżeli sama nie skąpi informacji na swój temat, to wręcz wymarzona partia, która wykazuje inicjatywę.
  • Odpowiedz
@Kolczaneiro: Treść pytań ok, natomiast forma słaba. A jeśli to na wstepie wywaliła z tym zestawem, to umiarkowany sygnał. Zapowiedź związku na zasadzie "skrupulatnej księgowości" i jakiejś transakcji biznesowej, gdzie jak Ci się noga powinie i śmiesz zarobić mniej, albo mieć gorszy miesiąc i nie chcieć wychodzić z domu, to zaraz będą kary umowne, groźby zerwania umowy i inne #!$%@?. Poza tym jeśli jest taka hula hop do przodu to śmiało,
  • Odpowiedz