Wpis z mikrobloga

@Asullo: Na studiach podobała mi się jedna dziewczyna. Wcześniej spędziliśmy sporo czasu razem na domówce i miło nam się razem gadało. Potem spędzaliśmy razem jedną przerwę miedzy zajęciami (nie studiowaliśmy tego samego). Jakoś tak słuchaliśmy razem muzyki z jej telefonu i puściła całkiem romantyczną piosenkę, którą chciała mi pokazać. Pomyślałem, ze złapę ją za dłoń. Trochę się zbierałem, jednak zanim zdążyłem się poruszyć, ona połozyła rękę w inne miejsce (przypadkiem, poprawiała
  • Odpowiedz
@fejka: miewam podobnie. ogolnie uwazam sie za dosc bystra osobe, ale czasami takie trzaski mam, ze nawet nie chce wiedziec xD
ostatnio baba w biedrze kasuje mi zakupy i sie pyta o karte biedronki. trzymam ją w ręku, ona wyciąga po nią rękę, a ja jej cześć podaje xDD oh god why xD
  • Odpowiedz
@Asullo:

Od kilku dni miewaj nagłe bóle odbytu
Krew na papierze toaletowym
Podejrzewaj hemoroidy albo coś w tym stylu
Zdecyduj, że trzeba przejść się z tym do lekarza
Wybierz się do nowej przychodni, po raz pierwszy
Zarejestruj się u nowej lekarki
Czekaj w kolejce 3 godziny, dupa ciągle boli
Mimo bólu dupy ciesz się, że jednak jesteś odpowiedzialnym człowiekiem i postanowiłeś udać się z problemem do lekarza
Nadchodzi Twoja kolej
Wejdź
  • Odpowiedz
"A twoja mama jest z twoim tatą tylko dla jego pieniędzy" - przy wszystkich gościach i rodzicach


@kodecss: Cudowne ( ͡ ͜ʖ ͡)( ͡ ͜ʖ ͡)()()( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@allesisthelal: kilka dni temu wchodze na stacje bezynowa zapłacić za tankowanie, ustawiam sie w kolejce ludzie sie na mnie patrza jak by coś ze mna było nie tak, zapłaciłam wsiadam do auta probuje sciagnać madeczke a sie okazuje ze zapomnialam ja założyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) smieszne czasy w ktorych przypadkowa chwila normalności dla innych jest tak bardzo nie normalna
  • Odpowiedz
@Asullo: Ziomek poszedł zbadać kał. Zanosi się próbkę do badania w jakimś pojemniku i oddaje do badania. Wiadomo daje się na patyczku małą próbkę. Był typ co przyniósł całego kloca w słoiku.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kaau: Na zapleczu był pan, który przesuwał paletę po podłodze. Chodzi o to, że to nie do mnie był opieprz, ale ja przyjąłem to na klatę, jak mężczyzna (tak się teraz okłamuję). ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz