Wpis z mikrobloga

wczoraj i na mnie i na starszego brata spadla fala krytyki od rodzicow czemu my jeszcze nie zrobilismy wnukow (ja 25lvl, brat 35lv, obaj jestesmy w kilkuletnich zwiazkach. Jako argumentu uzywamy, ze dzieci to se zrobimy jak bedzie nas stac, czyli gdy bedziemy w stanie spelniac marzenia gowniaka, albo po prostu zapewnic mu godny byt

matula powiedziala ze przeciez niczego nam nie brakowalo bo chodzilismy najedzeni i ubrani
jak spytalem na jakie zajecia bylem zapisany, na ilu koloniach bylem, jakie miejsca na swiecie i w polsce zobaczylem i czemu inne dzieciaki #!$%@? nutelle i mialy najki to wyszla i wrocila ze lzami w oczach #!$%@? i powiedziala ze koniec tematu X D
#rodzice #logikamojejstarej #smutnazaba #polska
  • 468
@tozalezyogunie czy serce musi od razu pękać, bo nie można wysłać dziecka na kolonie? Gdyby nie było dosłownie co do garnka włożyć - to fakt, skrajna nieodpowiedzialność ze strony rodziców i serce może się krajać. Ale takie rzeczy, jak szkółka piłkarska, zajęcia z tenisa, czy hodowli koników morskich, to trochę zbytek i istnieje szereg sposobów i argumentów, by wyjaśnić dziecku, że to jest średnio potrzebne, nawet jeśli rodziców na to stać. Inaczej
@tozalezyogunie: lepiej w ogóle nie miej dzieci, bo z takim podejściem wychowasz #!$%@?, które może i będą miały kasę, ale za to nie będą miały zaspokojonych potrzeb emocjonalnych.

Kasa to zdecydowanie nie wszystko w wychowaniu i jeśli matce takie głupoty wypominasz jak zwiedzenie świata i nutellę to albo wszystko inne miałeś zapewnione i tego nie doceniasz, albo nie potrafisz nawet dostrzec jakie emocjonalne potrzeby mają dzieci, co w obu przypadkach najpewniej
Jako argumentu uzywamy, ze dzieci to se zrobimy jak bedzie nas stac, czyli gdy bedziemy w stanie spelniac marzenia gowniaka, albo po prostu zapewnic mu godny byt


@tozalezyogunie:
Mam nadzieję że to troll, jak wszystkie wpisy natalistów
Nie istnieje coś takiego jak godny byt, i zrobicie se to największe chamstwo jakie można napisać, co to #!$%@? jest zabawka? Ja mogę tak do swojej matki gadać, która se mnie zrobiła bez przemyśleń
@tozalezyogunie: Według mnie chamem wobec starych jest się jeśli kasę woleli przepić zamiast dać jeść, bili, kompletnie olewali wsparcie psychiczne, a nie za skromne życie. Wtedy było inne wychowanie, ludzie inaczej myśleli.
Gdyby Twoi rodzice żyli w dzisiejszych czasach, to by pewnie mieli takie same podejście jak Ty.
Przestań myśleć samolubnie i wąsko. Spieprzyłeś dyskusję z matką i tyle w temacie. Teraz się usprawiedliwiasz, że sprawiłeś przykrość. Sam post w Internecie