Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 54
@tehacz: pewnie jakbym była z Gdańska to by mnie #!$%@?ło, ale że byłam przejazdem to super sprawa ( ͡ ͜ʖ ͡)
Może i połowa to chińska tandeta, ale i na to lubię popatrzeć, do kupowania nikt nie zmusza. A super mi się patrzyło na rękodzieła i jak np. pan na miejscu miał maszynę dość dużą i robił na niej pierdoły z metalu. No i dla mnie
  • Odpowiedz
Przeciez jak bylem wczoraj na starówce to myslalem ze mnie strzeli hui. A na tych straganach stare gowna po babci, szklanki, taborety, smieci, gazety obsrane. I to w cenie jakiejs totalnie z dupy.
  • Odpowiedz
@tehacz: jeszcze trochę i turyści się zwiną, najem mieszkań na doby w blokach z wielkiej płyty trochę się uspokoi. Mam już PTSD jak słyszę dźwięk kółek walizek sunących po chodniku.
  • Odpowiedz
@tehacz: Fajny jarmark w tym roku był. Ostatnio jest coraz mniej tandety więcej rękodzieła, produktów z Europy, ubrań od małych projektantów i bardzo podobał mi się tegoroczny koncept uliczki pomorskiej gdzie mali producenci mogli sprzedawać swoje sery, wędliny, miody czy piwo, które bazuje na recepturze dawnego browaru gdańskiego. Oczywiście tłumy były i dobrze, bo miasto musi się odbić po zeszłorocznym spadku turystów spowodowanym pandemią.
  • Odpowiedz
Chińska tandeta na jarmarku skończyła się lata temu. Teraz stoiska są super. Polscy rzemieślnicy i mali twórcy dóbr wszelakich. Polecam. Uciążliwość dla mieszkańców mista, ale takie są uroki mieszkania w miejscu atrakcyjnym turystycznie.
  • Odpowiedz
@tehacz: Całe lato obwodnica stoi - niezależnie od jarmarku, bo wszyscy nad morze #!$%@?ą...
Na zjeździe w Chylonii 80-90% aut na obcych blachach i gnają na Hel i inne wioski na zachód.
Jeszcze ta przebudowa, to zdarza się, że ostatnio ponad godzinę do domu wracam po robocie.
  • Odpowiedz
@tehacz: Zawsze mnie lekko śmieszy jak ktoś decyduje się na mieszkanie w metropolii (w tym przypadku dodatkowo bardzo atrakcyjnej turystycznie) i narzeka na obecność turystów oraz korki xD. Wyprowadź się do mniejszej miejscowości to będziesz mieć ciszę i spokój ¯\_(ツ)_/¯.
  • Odpowiedz
@tehacz: W ogóle jak Wam Gdańszczanom żyje się w okresie wakacyjnym? Ilości turystów odwiedzających Gdańsk są jednymi z najwyższych w kraju - czy to bardzo wpływa na Wasz komfort życia?
  • Odpowiedz