Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tehacz: W ogóle jak Wam Gdańszczanom żyje się w okresie wakacyjnym? Ilości turystów odwiedzających Gdańsk są jednymi z najwyższych w kraju - czy to bardzo wpływa na Wasz komfort życia?

@Wurmloch: nie no wcale, co ty XD
  • Odpowiedz
@tehacz ja pracuje w biurze obok zielonej bramy... wracac o 16 to jest tragedia (mieszkam na siedlcach wiec chodze pieszo), ale i tak grajki z 3 piosenkami w repertuarze to najwieksza tragedia XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tehacz: nie wiem jak można nie szkalować jarmarku, 99% rzeczy to albo itemy z Chin, albo jakieś gówniane i masakrycznie przepłacone durnostójki, pozostały 1% to są rzeczy którymi można by się zainteresować. Tragedia
  • Odpowiedz
@tehacz: byłem tam z 10 lat temu na wakacjach pod namiotem na stogach, koleżanka jak się okazało też tam jest i nawet na tym jarmarku z matką coś robią, ale co to było i o co chodziło z tym jarmarkiem to nie pamiętam.
  • Odpowiedz
@tehacz: #!$%@? się jarmarkiem na który ludzie przyjeżdżają tramwajem? Zapraszam do Częstochowy, gdzie drogi dojazdowe są zapchane pielgrzymkami i debilami tworzącymi korki zamiast kierować ruchem. Szach mat.
  • Odpowiedz
@kogut_20: przecież tam płyty winylowe są drogie. Lepiej już pojechać do sklepu muzycznego przy stacji PKP Oliwa czy w necie coś upolować.
Jarmark jest w #!$%@? drogi. Zaczynając od gier PS4 po starocie.
Mam ziomka co od lat lata z wykrywaczem metali i pasjonat historii duży. Kupuje jakieś rzeczy za 700 i #!$%@? na Jarmarku za parę koła. Jak to mówi, na Jarmarku da się tylko dobrze zarobića z drugiej strony
  • Odpowiedz
@nobodyknows winylowe kupuje od święta. Kupiłem wtedy pamiętam kilka starszych wydań po 30 zł, podczas gdy różne portale jak discogs cenią je za drugie tyle. Trzeba po prostu trafić kogoś, kto nie wie, co sprzedaje
  • Odpowiedz