Wpis z mikrobloga

Jestem ciekaw jak szefu się ucieszy, kiedy dowie się, że magicznie, aż trzy różowe zaciążyły. Nie jest to duża firma, ale dwie księgowe i jedna z obsługi klienta. Teraz czwarta chodzi i mówi coś o ciąży... O #!$%@?.jpg xD I nagle znika ci 4 pracowników na L4.

A potem różowe dziwicie się, że nie chcą zatrudniać kobiet bądź zadają #!$%@? i oderwane od rzeczywistości pytania w stylu "plany co do rodziny". XD

#pracbaza #rozowepaski
  • 196
@Kelemele: Gonciarz uspokój się bo żadna Cię tu nie przytuli, ale walcz dzielnie o jakąś pochwałę czy coś. Obecnie właśnie ich akcji ja sobie siedzę i pije soczek, przeglądam wykop, prowokuje białorycerza i jeszcze mi za to płacą. XD Nie martwię się o szefa czy te cipy, tylko o siebie bo w końcu ktoś zacznie zadawać pytania czemu wszystko obecnie stoi xD "Bo Anety muszą odgrzebać kopce innych Anet, które są
@wlan0: Bo śmieje się z absurdu jakim są artykuły, że pracodawca nie chce kobiet bądź zadaje im dziwne pytania, laski płaczą, a potem one robią ów akcje i koło się zamyka. Wtedy też laski znowu piszą artykuły i Pikachuface.jpg xD

Co wy macie z tym nazywaniem każdego incelem? XD Nie znacie innych wulgaryzmów tylko jak Twitter narzucił tak trzeba? XD
@wlan0: Wypisywał głupoty w stylu mojego uwielbienia do szefa. XD I troski o niego, zarzucając mi mentalność jakiegoś murzyna. Tyle że ja o niczym takim nie pisałem i mam #!$%@? bo jak nie ten cyrk to inny. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Napisałem że nie mój cyrk nie moje małpy, a że małpy zawaliły to reszta siedzi i się śmieje xD
@TheOneEyedKing a ja chcialam pracowac w ciazy. W 6 tc powiedzialam szefowi jak sytuacja wyglada, ze sie zle czuje. W 8 tc lekarz chcial mnie wyslac na l4 w trybie pilnym, odmowilam bo mialam projekt do dokończenia. Od klientki uslyszalam, ze wydziwiam i ze ciaza to nie choroba (zaoferowalam szkolenie online zamiast u klienta, fizycznie nie bylam w stanie jechac caly czas rzygajac). Od 10 tc jestem na zwolnieniu. Obecnie jestem w
firma nie płaci kobiecie ani za macierzyński a za L4 tylko pierwsze 30 dni, ale jako ekspert nie możesz tego wiedzieć xD


@powaznyczlowiek:

Jeżeli w firmie zatrudnionych jest maksymalnie 20 osób, obowiązek wypłacania zasiłku macierzyńskiego leży po stronie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS-u). W większych firmach, w których pracuje co najmniej 21 osób, to pracodawca ma obowiązek wypłaty świadczenia.


źródło: https://direct.money.pl/artykuly/porady/zasilek-macierzynski-na-nowych-zasadach,5,0,1677317#:~:text=Je%C5%BCeli%20w%20firmie%20zatrudnionych%20jest,pracodawca%20ma%20obowi%C4%85zek%20wyp%C5%82aty%20%C5%9Bwiadczenia.
@RozowaZielonka: No ale patrząc z perspektywy szefa czy tam dyrektora i kryteriów zatrudnienia to kieruje się on swoim interesem i on będzie dla siebie najważniejszy XD. Nie #!$%@?ło by Cię ciągłe szukanie nowych pracowników na tę samą posadę bo idą na 2 lata urlopów? Znowu wdrażanie, #!$%@? po poprzednikach i taka syzyfowa praca, a starasz się jak możesz by utrzymywać pracowników w firmie. Dodatkowo co ma robić taka osoba wracająca po