Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@EnJoyyy: prawda jest taka że taki Fallout 76 rozszarpuje na przedbiegach tego badoskiego crapa. Nowa linia obrony cybercrapowego fanboystwa Fanboju powinieneś zabawić się z hantlami co by nie wyglądać jak menel zniszczony piciem denaturatu codziennie typi() przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
@EnJoyyy: Ja do takich wypowiedzi piłam. Bo nie znajduję usprawiedliwienia dla trollowania, dla wbijania na forum tylko po to, żeby dać upust złośliwej retoryce. I nie rozumiem takiej formy spędzania czasu, chociaż, jak zauważył mój wielki przyjaciel Szincza, nie mnie oceniać, co lubią robić ludzie w wolnym czasie. Racja, racja. Bliżej mi tu do podejścia Offka
@mel0nik I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę Badoski trollu powinieneś zabawić się z hantlami co by nie wyglądać jak menel zniszczony piciem denaturatu codziennie typie XD bo nie jestem w stanie wytrzymać żenującego podniecenia co niektórych jak Pablo na tym tagu związanego z akcją na forum cdpr. Myślałem że siedze tu z dorosłymi, wyszło że z dzieciakami. Właśnie zamówiłem zgadnij co: P L E J
@EnJoyyy: Oglądam 4 tydzien stream i naprawde nie wiem o co ten płacz z grą, jeśli się w grę wkręciłeś weż kup sobie ten poradnik a ich konsola się sypie, bład softu że jak bateria padnie to ich konsola to mebel tylko bo Sony troche zarobilo wiec nie ma sensu odwrócić się plecami do cdpr a RGB na klawiaturze można wyłączyć mam prośę do CDP: przestańcie optymalizować na konsole! caly ten
@Samurai77: No widziałeś? Wystarczy rzucic ci byle co fanboyu i już szczęśliwy;) Logika tego typa Badoski trollu który nie może wytrzymać z podniecenia nad cybercrapiem bo los jaki cie spotkał to ostrzeżenie dla każdego kto agresywnie będzie zakłócał plucie na crapa na tagu #cyberpunk2077 Badowski crap za miliardy złotych który jest tak zrypany że musiałem go wyrzucić z obrzydzeniem do śmietnika bo wstyd było go trzymać w kolekcji z innymi grami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Samurai77: trollu który nie może wytrzymać z podniecenia nad cybercrapiem bo los jaki cie spotkał to ostrzeżenie dla każdego kto agresywnie będzie zakłócał plucie na crapa na tagu #cyberpunk2077 Badowski crap za miliardy złotych który jest tak zrypany że musiałem go wyrzucić z obrzydzeniem do śmietnika bo wstyd było go trzymać w kolekcji z innymi grami. Tfu na ciebie i zapraszam na #czarnolisto
@KleKotka: Lubie prostowac ludzi gdy zarzucaja że potwierdzono tylko 30 tys zwrotow CP, a ich konsola się sypie, bład softu że jak bateria padnie to ich konsola to mebel tylko bo Sony oszukuje dopiero PS6 dogoni mocą dzisiejsze PC odpal lustra na konsoli to będziesz miał 1 fps mam prośę do CDP: przestańcie optymalizować na konsole! i dlatego inwestycja w bialego kruka RTX 2080 TI z logo CP jest dobra poza
@Wrrnatorr: Odsyłam do książki by nie pisać głupot i śmiać się że w GTA V nadal można latać na motorze przez cala mape !! a wiadomo że cyberpunk nie ma szans działać dobrze na PS4 bo Sony tworzy relikt przeszlosci do muzeumi Ubisoft znowu popsul Valhalle patchem CP jest lepszym rpg od GTA i model strzelania tez jest lepszy !! no i Sasko ma racje mysz CP designe ma spoko nie
@Samurai77: So i wanted show you something in that scene that i really like Take as many dildos as you can? Well I have the streamer mode enabled, so because of that I have no dildos here, unfortunately. I know it's disappointing gusy but what can I do hey Miles actually I love the placement of this pipe here, really cool Paweł bedroom tour stream? No, no, no my bedroom stream.
Pobierz
źródło: comment_1629392982eKDHDMyTsQdvMG5hHw1Mho.jpg
@KleKotka: I co tam? D000pska bolą po tym jak badoski z nimi skończył? BADOSKI lądujesz na #czarnolisto typie bo ja już po kilku godzinach gry wiedziałem że tego crapa nie da się naprawić. Musieliby napisać na nowo, tak jest zrypany od środka. A uważam się za niedzielnego gracza wielcy znawcy XD W końcu wytropiłem i dopadłem ostatniego fanboya badoskiego cybercrapa. W ostatnich podrygach syczał jeszcze przez zęby coś o winie Sonego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@KleKotka: Odsyłam do książki by nie pisać głupot i śmiać się że w GTA V nadal można latać na motorze przez cala mape !! a wiadomo że cyberpunk nie ma szans działać dobrze na PS4 bo Sony tworzy relikt przeszlosci do muzeumi Ubisoft znowu popsul Valhalle patchem CP jest lepszym rpg od GTA i model strzelania tez jest lepszy !! no i Sasko ma racje mysz CP designe ma spoko nie
@pablo397: Zawsze mnie przy okazji rozwala - chciałam skorzystać z okazji, więc dzięki, że dałeś mi pretekst - zawsze mnie rozwala, że ile razy wkraczamy, stopując taki… taki jad, taką złośliwość, taki zalew złych emocji, postów które nic nie wnoszą produktywnego, a tylko wkurzają innych userów, bo są niesprawiedliwe, niefajne, agresywne i często niemądre - to zawsze, ZAWSZE zaczyna się krzyk o cenzurę, o zamykanie ust prawdzie. Bo na tym forum
@Exenex: Zrobiłam sobie raz statystykę, ile postów w wątku ogólnym o cp jest negatywnych, i była to proporcja 2:1
Więc niech mnie nie rozśmieszają userzy krzyczący o cenzurze, bo to oni nie rozróżniają krytyki od obrzucania błotem. I na krytykę tu jest miejsce, i zawsze będzie, choćby i 8 lat po premierze. Ile będzie trzeba. Niedowiarków odsyłam do wątku ogólnego, niech sobie policzą posty krytyczne, w tym ostre. Wiszą tam cały
@pablo397: @pablo397: Fajna burza była o to że miałem zabrać zone na Jagielonska i pokazać jej najlepszą firmę świata a Sony nadal oszukuje dopiero PS6 dogoni mocą dzisiejsze PC i wypuścili na rynek CP bez kontroli jakości co wpuszczają do sklepu i teraz WOW misje zolte lączą sie z niebieskimi. Ksiązka dużo pokazuje i tu nie chodzi o hotfix - układy AMD raczują w RT, na konsoli masz polowe jednostek
Przeglądałem właśnie poradnik a hejterzy twierdzą że należało olać wszelkie konsole. Wydać tylko na PC - a i tak by wyszli mega na plusie a Sony nadal nie umie RT i Ubisoft znowu popsul Valhalle patchem CP jest lepszym rpg od GTA i model strzelania tez jest lepszy !! sony nawet nie respektuje gwarancji zapominasz sie czarno listo.

@KleKotka:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@pablo397: Oglądam 4 tydzien stream i naprawde nie wiem o co ten płacz z grą, jeśli się w grę wkręciłeś weż kup sobie ten poradnik a ich konsola się sypie, bład softu że jak bateria padnie to ich konsola to mebel tylko bo Sony troche zarobilo wiec nie ma sensu odwrócić się plecami do cdpr a RGB na klawiaturze można wyłączyć ma a RT duzo zmienia bo poprawia jakość grafiki w