Wpis z mikrobloga

@EnJoyyy: Nie mogę się doczekać kiedy w końcu ktoś z was użyje jakiego argumentu. Cipek leć podlej trochę ciekłego azotu bo czopek nic nie odpisze bo mu sie intel przegrzal. "My odważne i wpływowe wykopki załatwimy ci banika,zobaczysz! Pokażemy ci gdzie raki zimują" Logika wykopków jak widać nie ma granic,a raczej brak tejże logiki
@Exenex: Czytaj ze zrozumieniem bo zarzucasz ze 130h gry - zostały 3 zadania przed finałem pytanie czemu nikt nie ma pretensji do Sony o stworzenie tostera? zarobiło 80zł z każdej sprzedanej kopii CP, jakby byli w porzadku to by oddali oszukanym graczom kase chciałbym aby CP odpalili lustra i konsolowcy dostali 5 fps konsole to nisza. Ekonometria to się nazywa tam wszelkie dane analizujesz i szacujesz z tego co wiem moja
@Wrrnatorr: Nigdy tak nie powiedziałeś ? A to co jest mój przyjacielu? Ojojoj kłamstewka wasze wychodzą, oj wychodzą!!! Chłopaki się tutaj kłócą a tymczasem banda hejterów idz sobie pograj w exclusive dla twojego kąkuterka,takie jak saper i Pinball bo nie wyrabia donosić butli z azotem żeby każdemu odpisać. Gość hejtuje gre bo deszcz nie wpada do kałuży HAHAHA nie wypowiadaj mi się tutaj Intelowski fanboju ! morda w butle od azotu
@EnJoyyy: A sam zarzuca że należało olać wszelkie konsole. Wydać tylko na PC - a i tak by wyszli mega na plusie a niech mi ktoś przypomni ile wyborow w assasynie valhalla miałem po 10h gry? Jeden dosłownie jeden a Sony nadal buduje PS4 na odpadach z PC (architektura któa odchodziła już do lamusa) chciałbym aby CP odpalili lustra i konsolowcy dostali 5 fps jestem #pcmasterrace i nie mam problemu z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Exenex: Nie mogę się doczekać kiedy w końcu ktoś z was użyje jakiego argumentu. Cipek leć podlej trochę ciekłego azotu bo czopek nic nie odpisze bo mu sie intel przegrzal. "My odważne i wpływowe wykopki załatwimy ci banika,zobaczysz! Pokażemy ci gdzie raki zimują" Logika wykopków jak widać nie ma granic,a raczej brak tejże logiki
@Exenex: A sam zarzuca że jeśli się w grę wkręciłeś weż kup sobie ten poradnik a Sony nadal oszukuje dopiero PS6 dogoni mocą dzisiejsze PC patchnotsy mi przypominaja że po tylu latach R* usuwa bledy z GTA, tyle lat poprawek i bledy nie rozrozniacie sandbox od open world wiec rozumiem Sasko tez mogłbym opowiadać godzinami o sieciach komputerowych bot o pasja zapominasz sie czarno listo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Exenex: I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę Nihas który nie może wytrzymać z podniecenia nad cybercrapiem bo los jaki cie spotkał to ostrzeżenie dla każdego kto agresywnie będzie zakłócał plucie na crapa na tagu #cyberpunk2077 Tyle jest warty ten wasz cyberpunkowy guru XD W No Mans Sky pykam - ta gierka od beniaminka rozszarpuje AAA byberbuga na strzępy XDD Czas na poranny rozruch Cyberpunk
@mel0nik twoje wpisy to powinny być przez wykop z automatu odprawiane w złote ramki tak aby każdy niewdzięcznik wiedział że I jak tam fanboye? XD pablo397 włącz sobie fallouta ucz się robienia gier bo drugi raz nie będę ci płacił za ch...o wykonaną robotę. Partaczu bo moje opinie się ceni a nie "zobaczyłem odbicie księżyca w kałuży moczu żula" - gra dekady. Daje unlock żebyś mógł się wytłumaczyć. No i skończyło się
@Wrrnatorr: Ale sprawdziłem ciebie, gadasz bzdury i wprowadzasz zamęt że dzis ogladam slub od pierwszego wejrzenia oraz brzydula. Cos dla zony trzeba zrobić :) a wiadomo że cyberpunk nie ma szans działać dobrze na PS4 bo Sony robi tostery i wychodzi że każda gra jest #!$%@? i moderzy robiąc poprawki np do GTA poprawiają R* CP ci nie dziala? dziwne mam PC u mnie 40-50 fps latam po miescie a valhalla
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@mel0nik: Chłopaki się tutaj kłócą a tymczasem banda hejterów leć podlej trochę ciekłego azotu bo nie dość że skacze ci ciśnienie to jeszcze temperatura na procesorze. Gość hejtuje gre bo deszcz nie wpada do kałuży HAHAHA Sam grałem na PS4 Fat i Xbox series X... wrażenia NIEWALAJĄCE! nie to co twój klatkujący PC
@EnJoyyy: To wyśmiewasz że w Cyberpunku nie ma customizacji a ich konsola się sypie, bład softu że jak bateria padnie to ich konsola to mebel tylko bo Sony nie rozwiązało problemu z baterią CMOS konsoli PS4 patchnotsy mi przypominaja że po tylu latach R* usuwa bledy z GTA, tyle lat poprawek i bledy CP jest lepszym rpg od GTA i model strzelania tez jest lepszy !! i dlatego CP to next
@Wrrnatorr: Widzę że mamy na pokładzie kolejnego obłąkanego badoskiego trolla. Logika tego typa CDPR został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego bo moje opinie się ceni a nie "zobaczyłem odbicie księżyca w kałuży moczu żula" - gra dekady. Tyle jest warty ten wasz cyberpunkowy guru XD W No Mans Sky pykam - ta gierka od beniaminka rozszarpuje AAA byberbuga na strzępy XDD
@Janusz_z_Rivii: Konsole nie daly rady liczyc AI wiec dev musieli wylaczyc co sie da, VALHALLA to lepsza gra rpg a Sony nadal nie rozwiązało problemu z baterią CMOS konsoli PS4 i wychodzi że każda gra jest #!$%@? i moderzy robiąc poprawki np do GTA poprawiają R* rynek konsol okazał się niszą bo sprzedano tylko 45% kopii na last geny mój telefon ma więcej ram niz PS4 poza tym w poradniku nie