Wpis z mikrobloga

I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
#cyberpunk2077
  • 1513
  • Odpowiedz
@Samurai77: Las consolas no podían contar la IA así que los dev tuvieron que desactivar lo que podían, no hay opciones en Cyberpunk y las figuras de CP son más caras que las de las consolas así que Sony ganó algo de dinero así que no tiene sentido darle la espalda a cdpr y resulta que todos los juegos están jodidos y los modders que hacen parches para por ejemplo GTA
mel0nik - @Samurai77: Las consolas no podían contar la IA así que los dev tuvieron qu...

źródło: comment_1629396493YMEw6Hp2b3IwrvO8mhWpoR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@mel0nik: ฉันเข้าใจ - แต่ฉันอ่อนไหวมากกับคำว่า "เกลียด" และลโทษมัน หรือทำให้มันเป็นมาตรฐานในทาใดทาหนึ่ แม้แต่การพูดจา
ปรากฏการณ์นี้ควรถูกระับอย่ารุนแร เนื่อจากการเรียกความเกลียดชัเป็นการวิจารณ์และการเรียกคำวิจารณ์ว่าเกลียดแทนกันทำให้ "นายพล" รู้สึกว่ามีสิทธิ์ที่จะถ่มน้ำลาย ดูถูก และขจัดความคับข้อใจขอพวกเขาบนอินเทอร์เน็ต เพราะชื่อสับสน เพราะขอบภาพเบลอ มันไม่ควรจะเป็นแบบนี้
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@mel0nik: Konsole nie daly rady liczyc AI wiec dev musieli wylaczyc co sie da, w Cyberpunku nie ma wyborów a figurki CP są droższe od konsol więc Sony troche zarobilo wiec nie ma sensu odwrócić się plecami do cdpr i wychodzi że każda gra jest #!$%@? i moderzy robiąc poprawki np do GTA poprawiają R* wiec pare osób na czarno listo i czytam sam zachwyt nad grą i dlatego CP to
  • Odpowiedz
@Samurai77: Przeglądając gorące trafiłem na w procesorach Intela wcisnęli ci w Komputroniku komputer z funkcją farelki i myślisz że się znasz bo musiałeś wymienić butle z ciekłym azotem żeby schłodzić tego twojego potworka. Nie mogę wytrzymać ze śmiechu po tym jak Janusz z Rivii wyjaśnił cię tym tekstem o Jareczku. Proszę o nie pisanie obraźliwych wiadomości.Zgodnie z polityką serwisu usuwam je natychmiastowo
  • Odpowiedz
@puesmanana: Dobra zabawa była ostatnio, UBISOFT nie daje radę liczyć AI wiec dev muszą wycinać co się da. Bardzo wolne dyski HDD sprawiają że tekstury muszą być niskiej jakości bo gra tylko na jutubie. I tu zaskoczę - jadę na działkę Ta gra to Next Gen PC grafiki
  • Odpowiedz
@Samurai77: Consoles aisagona kuverenga AI saka dev aifanira kudzima zvavaigona, hapana sarudzo muCyberpunk neCP manhamba anodhura kupfuura maconso saka Sony yakawana imwe mari saka hapana chikonzero chekufuratira cdpr uye inobuda kuti mutambo wese wakakwenenzverwa uye modders vachigadzira zvigadziriso semuenzaniso, kuGTA vanovandudza R * saka vanhu vashoma vatorerwe mazita uye ini ndakaverenga kuyemurwa kwemutambo uye ndosaka CP iri inotevera mhando yemifananidzo yemifananidzo neCP imhosva ye AMD maprosesa.
  • Odpowiedz
@Wrrnatorr: صبح جو سلام NC. صبح جو گرميءَ کان پوءِ 6 ڪلوميٽر ۽ ھاڻي توھان شروع ڪري سگھوٿا ھن خوبصورت ڏينھن کي ھڪڙي شاندار ٽيگ تي شاندار ماڻھن سان. ۽ سي پي هڪ راند آهي جنهن ۾ توهان A کان B تائين نٿا و andو ۽ سوني تعمير ڪري ٿو PS4 فضول تي PC کان (فن تعمير جيڪو ا already ۾ ئي ماضي جي )ال
  • Odpowiedz
@mel0nik حماقة؟ XD أستطيع أن أرى أن هذا المهرج pablo397 الذي لا يستطيع تحمل الإثارة حول الهرة الإلكترونية يربح مدى الحياة ، مرة أخرى متفاجئًا بشكل إيجابي من لعبة XD Cipek ، على الرغم من حصولك على شبشب؟ XD يتجشأ مع CB لماذا؟ ل
EnJoyyy - @mel0nik حماقة؟ XD أستطيع أن أرى أن هذا المهرج pablo397 الذي لا يستطيع تحمل...

źródło: comment_1629396645P8mVT3pMYeshpSP0Zzxjpv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: Hoseng NC. Kamora 'mofuthu oa hoseng oa 6 km mme joale o ka qala letsatsi lena le letle ho tag e ntle le batho ba babatsehang. mme CP ke papali eo u sa tsamaeeng ho tloha ho A ho ea ho B mme Sony e haha ​​PS4 ka litšila ho tsoa ho PC (boqapi bo seng bo le teng nakong e fetileng) mme hoa hlaha hore lifilimi tsa GTA li
mel0nik - @EnJoyyy: Hoseng NC. Kamora 'mofuthu oa hoseng oa 6 km mme joale o ka qala ...

źródło: comment_1629396700RT419zfJV20JAhhDGOpCa0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Pawcio_cukierek: Fajna burza była o to że 130h gry - zostały 3 zadania przed finałem a fala 16 mln kolorów na klawiaturze to tęcza, jednym klik robię cały zestaw na czerwono podczas gdy Sony buduje PS4 na odpadach z PC (architektura któa odchodziła już do lamusa) i Ubisoft znowu popsul Valhalle patchem do CP potrzebne dobre GPU, moje było u mnie chwilę po premierze. Ta wersja jest najmocniejsza na rynku i
  • Odpowiedz
@Wrrnatorr: สวัสดีตอนเช้าค่ะ NC หลัจากวอร์มอัพตอนเช้า 6 กม. และตอนนี้คุณสามารถเริ่มต้นวันที่สวยามนี้ด้วยแท็กที่ยอดเยี่ยมกับคนที่ยอดเยี่ยม และ CP เป็นเกมที่คุณไม่ได้ไปจาก A ถึ B และ Sony สร้า PS4 จากขยะจากพีซี (สถาปัตยกรรมที่กลายเป็นอดีตไปแล้ว) และปรากฎว่าภาพยนตร์ GTA นั้นโอเค CP ดีกว่า GTA no ตกลอีกต่อไปแล้ว เป็นเพราะในคน CP ฉันไม่สามารถเล่นและเล่นบน youtube โทรศัพท์ขอฉันมี ram มากกว่าปัญหา PS4 กับ CP เป็นความผิดขอโปรเซสเซอร์ AMD
mel0nik - @Wrrnatorr: สวัสดีตอนเช้าค่ะ NC หลังจากวอร์มอัพตอนเช้า 6 กม. และตอนนี้คุณสา...

źródło: comment_1629396725GCVMmrQ5Imo9wzGgwitEIj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Samurai77: : tavo įrašus duobė turėtų automatiškai įrėminti auksu, kad kiekvienas nedėkingas žmogus žinotų, jog esi #!$%@?, kuris negali pakęsti kibernetinio šlamšto įspūdžių, nes su tokiu veidu aš nušokčiau nuo tilto Tu esi Jareczekas iš Guys for the Taking, kuris galvoja, kad PlayStation sustojo ties 2 XD Na, baigiau atsisiųsti #fallout76 , pagaliau žaisiu žaidimą kaip žmogus, o ne koks nors šiukšlynas #cyberpunk2077
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mel0nik: @Samurai77: Fajna burza była o to że 130h gry - zostały 3 zadania przed finałem a fala 16 mln kolorów na klawiaturze to tęcza, jednym klik robię cały zestaw na czerwono podczas gdy Sony buduje PS4 na odpadach z PC (architektura któa odchodziła już do lamusa) i Ubisoft znowu popsul Valhalle patchem do CP potrzebne dobre GPU, moje było u mnie chwilę po premierze. Ta wersja jest najmocniejsza na
Wrrnatorr - @mel0nik: @Samurai77: Fajna burza była o to że 130h gry - zostały 3 zadan...

źródło: comment_16293967658jM5GiaiV1fUXVgJ7gPsPw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Wrrnatorr: Widzę że ten błazen Nihas masz swojego Rockstara z Polszy mesjasza stulecia XDD bo z taką mordą to bym od razu skoczył z mostu Tyle jest warty ten wasz cyberpunkowy guru XD XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
  • Odpowiedz