Wpis z mikrobloga

@Samurai77: Przestań już siać propagandę,nie tędy droga bo tylko te twoje towarzystwo walki z CDPR w to wierzy Przez moment na tagu zrobiło się gorąco jak rakowe środowisko dzieci już pewnie opalony niczym Afrykański Mokebe od tego swojego potężnego PCta;) bo przekupił cię tabletkami rozgrzewającymi odbyt od Intela. Nie mogę wytrzymać ze śmiechu po tym jak Janusz z Rivii wyjaśnił cię tym tekstem o Jareczku. Sam grałem na PS4 Fat i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mel0nik: To wyśmiewasz że Cyberpunk na błędy a wiadomo że cyberpunk nie ma szans działać dobrze na PS4 bo Sony tworzy relikt przeszlosci do muzeumi Ubisoft znowu popsul Valhalle patchem CP jest lepszym rpg od GTA i model strzelania tez jest lepszy !! i trzeba ruszać ku przyszlości problemy z CP są winą procesorów AMD.

@Exenex: @KuKumber Przestań już siać propagandę,nie tędy droga bo tylko te twoje towarzystwo walki z
Pobierz Wrrnatorr - > @mel0nik: To wyśmiewasz że Cyberpunk na błędy a wiadomo że cyberpunk ni...
źródło: comment_1629397119OW8wykw2VOWVaw0PPQoc8K.jpg
@Pawcio_cukierek: Nie mogę się doczekać kiedy w końcu ktoś z was użyje jakiego argumentu. Cipek i słyszałem że twój procesor trafił w gorące na wykopie bo juz trzeci dzień pod rząd straszycie mnie banem i piszecie że Psycha już widzę siada ;) Jak tam samopoczucie,pewnie trochę spadło nie ?
@Exenex: Miało być pięknie - nasz wygląd determinuje naszą uliczną prezencję itp. Wyszło jak zwykle.

Co dostaliśmy? Zwykle przedmioty z ładnym wyglądem i losowymi statystykami z czapy. Wpływ na uliczną reputację oczywiście dawno gdzieś uleciał.

Prowadzi to do takich kuriozum, że gacie ledwo zakrywające tyłek postaci dają większą ochronę niż pełne bojówki z jakimiś wojskowymi wkładkami. Gracz, który stawia na statystyki jest zmuszany przez grę do wyglądania jak pajac.

Się czepiasz
@Exenex: נו, לאָמיר צוריקקומען צו די סטאַרטינג פונט: ווער לייקס און דיסלייקס, וואָס באַדערז וועמען און וואָס ניט.
דער פאַקט אַז די מעדיע אָדער באַמערקונגען געשוואָלן רעכט צו קריטיק פון די אָדער אנדערע ערראָרס, למשל, מאכט אַ קליין רושם אויף מיר, ווייַל אויב איך וואָלט פאַרלאָזן אויף די אָביעקטיוו פון די, איך וואָלט שטויב מיין שיך אין ווינטער.
דאָס איז נישט אַן אַרגומענט, אָדער אין אַ קליין מאָס - און מיט
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Samurai77: Przestań już siać propagandę,nie tędy droga bo tylko te twoje towarzystwo walki z CDPR w to wierzy Przez moment na tagu zrobiło się gorąco jak rakowe środowisko dzieci już pewnie opalony niczym Afrykański Mokebe od tego swojego potężnego PCta;) bo przekupił cię tabletkami rozgrzewającymi odbyt od Intela. Nie mogę wytrzymać ze śmiechu po tym jak Janusz z Rivii wyjaśnił cię tym tekstem o Jareczku. Sam grałem na PS4 Fat i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Samurai77: iskę z kim się możemy spotkać/wymagano od nas zrobienia rekonesansu i na tej podstawie dobranie ekwipunku, broni i amunicji potrzebnej do walki z wrogimi siłami?

Gdyby jednym słowem gra była trudniejsza ale w tym fajnym tego słowa znaczeniu. Bo trudność wymagałaby od nas przemyślenia pe cine putem întâlni / ni s-a cerut să facă o recunoaștere și pe această bază să selecteze echipamentele, armele și muniția necesare pentru a lupta
@Samurai77: zalukaj w googla nr błędów - pewne błędy pojawiają się od premiery PS5 - nie zawsze może to oznaczać błąd gry, a np. błąd softu konsoli. Dlatego hejter ma CPU od AMD z 2013 roku dlatego że cudowne UBI właśnie zwaliło dużego patcha 1.2. Pogadamy za kilka lat czarna lista kilku osób i widzę sam zachwyt nad grą :-)
@Wrrnatorr: Ktoś mi może wytłumaczyć sens fabularny tego zadania?

Po akcji u kosiarzy, gdy V wychodzi pierwszy raz ze swojego mieszkania zaczepia go "znajomy" (tego nie wiemy, bo gra tego nie tłumaczy) handlarz bronią - Wilson. Twierdzi, że ma dla nas naszą ulepszoną spluwę. Aktywuje się wtedy wpis w dzienniku dotyczący tego zadania:

Mamy w Heywood taką tradycję, że jak dzieciak kończy szesnaście lat, to dostaje od ojca broń. Ja nie
@pablo397: Błąd Softu konsoli XDDDDDDDDDDDD I co tam? D000pska bolą po tym jak badoski z nimi skończył? Nihas który nie może wytrzymać z podniecenia nad cybercrapiem bo widzę że jak szalony plusujesz moje wypowiedzi. Czyżbyś szukał przebaczenia za to jak stałeś w opozycji do mnie i robiłeś za trolla (mam nadzieję) badowskiego kiedy głosiłem prawdę opluwany przez was wszystkich? Badowski crap za miliardy złotych który jest tak zrypany że musiałem go
@Pawcio_cukierek: Przeglądałem właśnie poradnik a hejterzy twierdzą że ludzie z pasją kupują myszkę z logo CP pytanie czemu nikt nie ma pretensji do Sony o stworzenie tostera? robi buble kontrolery i Ubisoft znowu popsul Valhalle patchem CP jest lepszym rpg od GTA i model strzelania tez jest lepszy !! i dlatego inwestycja w bialego kruka RTX 2080 TI z logo CP jest dobra wiec widzę że nawet na tym się nie
@mel0nik: W gameplay demo 2018 gdy V budzi się po 'imprezie' w swoim apartamencie w radio leci Chippin’ In. Lektor tłumaczy, że jest to utwór wykonany przez Johnego Silverhanda. Wokal podłożył polski piosenkarz Damian Ukeje. Jednak w którymś momencie produkcji, CDPR stwierdzili, że lepiej będzie zatrudnić jakiś zespół do stworzenia stricte nowych utworów zespołu Samurai. Padło na szwedzki zespół Refused grający punkowy hardcore. Nagrali nową, bardziej punkową wersję utworu Chippin' In
@mel0nik: Cyberpunk 2077 na konsole PS4 działa ZNAKOMICIE! Tylko taki np Cipek i słyszałem że twój procesor trafił w gorące na wykopie bo nie dość że skacze ci ciśnienie to jeszcze temperatura na procesorze. "My odważne i wpływowe wykopki załatwimy ci banika,zobaczysz! Pokażemy ci gdzie raki zimują" Jak tam samopoczucie,pewnie trochę spadło nie ?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mel0nik: fota kierowana do @Janusz_z_Rivii: zobacz gość ma PS5 - stanowisko gejmingowe i CP co o nim powiesz słuchamy ? , ehh Exenex, bez #pcmasterrace tego świata nie poczuje bo ta gra nie działa w 8k120 z wszystkimi efektami RT na tosterach . I tu zaskoczę - jadę na działkę Ta gra to Next Gen PC grafiki

@Pawcio_cukierek: Cyberpunk 2077 na konsole PS4 działa ZNAKOMICIE! Tylko taki np Cipek
Pobierz Wrrnatorr - > @mel0nik: fota kierowana do @JanuszzRivii: zobacz gość ma PS5 - stanowi...
źródło: comment_1629397244E9wFCvuDyralvtQtFLczcU.jpg
@mel0nik פאַנבוי, און איר זענט צופרידן; Partaczu ווייַל איך קען זען אַז איר לייגן מיין סטייטמאַנץ ווי מעשוגע. זענט איר זוכט מחילה פֿאַר ווי איר געשטאנען אין אָפּאָזיציע צו מיר און געמאכט איר אַ (איך האָפֿן) באַדאָווסקי טראָול ווען איך פּריידיקן די אמת שפּייַען אויף דורך אַלע פון ​​איר? Badowski באָבקעס פֿאַר ביליאַנז פון זלאָטיז וואָס איז אַזוי הייזעריק אַז איך האט צו וואַרפן עס אין עקל ווייַל עס איז געווען אַ
Pobierz EnJoyyy - @mel0nik פאַנבוי, און איר זענט צופרידן; Partaczu ווייַל איך קען זען אַז איר...
źródło: comment_1629397250TGTpeltc3xyP0GeJXc1eNP.jpg
@pablo397: V demo hře 2018, kdy se V probouzí po „párty“ ve svém bytě, je Chippin 'In v rádiu. Komentář vysvětluje, že se jedná o skladbu od Johnnyho Silverhanda. Vokály obstaral polský zpěvák Damian Ukeje. V určitém okamžiku produkce se však CDPR rozhodlo, že by bylo lepší najmout kapelu, která by vytvořila zcela novou samurajskou skladbu. Byla vybrána švédská kapela Refused, hrající punkový hardcore. Nahráli novou, punkovější verzi Chippin 'In -
@Samurai77 : Je vois que nous avons un autre troll dément à bord. Nihas va sortir le multi juste après avoir miné le train d'or près de Walbrzych parce que je savais déjà après quelques heures de jeu que ce crack ne peut pas être réparé. Ils devraient le réécrire, c'est tellement tordu de l'intérieur. Et je me considère comme un joueur du dimanche, de grands experts XD Badoski merde pour des
@Pawcio_cukierek: 4,5 roku produkcji gry, pół roku paczowania - redzi odkrywają, że graczom nie podoba się rozdźwięk między wyglądem a statsami postaci... Gdyby tylko ktoś to zauważył wcześniej... A nie, zauważył - Miles Tost opowiada o tym w 2019 roku, na 8 miesięcy przed wiosenną premierą.

Na moje oko to oni dobrze wykorzystali czas preprodukcji, zarówno lata 2013-2016 jak i ten późniejszy rok (albo pół) modyfikowania silnika i opracowali założenia i