Wpis z mikrobloga

I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
#cyberpunk2077
  • 1513
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@mel0nik No widziałeś? Wystarczy rzucic ci byle co fanboyu i już szczęśliwy;) I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę Cipek który nie może wytrzymać z podniecenia nad cybercrapiem bo moje opinie się ceni a nie "zobaczyłem odbicie księżyca w kałuży moczu żula" - gra dekady. Prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD

@EnJoyyy: ekady. Prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania
Wrrnatorr - > @mel0nik No widziałeś? Wystarczy rzucic ci byle co fanboyu i już szczęś...

źródło: comment_1629397579aayhe9wT3RA8ifQmQfEpPe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Pawcio_cukierek: This is not information for you if you are not interested in logic and truth. Together with the team of National Geographic Ciapek, they pressed a computer with a farelka function in Komputronik and you think you know each other because not only that your pressure jumps, but also the temperature on the processor. I was playing on PS4 FAT and the frame rate was holding the frames at a
Exenex - @Pawcio_cukierek: This is not information for you if you are not interested ...

źródło: comment_1629397563ktFDBSxJiGkdFFyRAkHdH6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@EnJoyyy: Odsyłam do książki by nie pisać głupot i śmiać się że w Cyberpunku nie ma wyborów dokonam odkrycia którego konsolowncy nie znają Sony zarobiło 80zł z każdej sprzedanej kopii CP, jakby byli w porzadku to by oddali oszukanym graczom kase i Ubisoft znowu popsul Valhalle patchem dobieracie argumenty pod teorie szkoda gadac i trzeba ruszać ku przyszlości i jak tam dalej gracie w cyberbuga? Bo ja spędzam czas na działce.
  • Odpowiedz
@mel0nik: Przeglądając forum znajdziesz wiele osób, które z wielką pasją będą wypowiadać własne opinie. Opinie te mogą różnić się od Twoich opinii, ale niezależnie od tych różnic miej na uwadze, aby:
zawsze być miłym wobec innych i okazywać im szacunek
pisać na temat
pisać w języku obowiązującym na danym forum
starać się aby treść postów była czytelna i zrozumiała dla innych użytkowników
oznaczać wątki zawierające wrażliwe treści i ukrywać zrzuty ekranu
  • Odpowiedz
@pablo397: In den Patchnotizen wird nur "Memory Usage and I/O Fix to Reduce the Auftreten identischer NPCs an einer Stelle" erwähnt (wodurch das Problem teilweise behoben wurde, da noch NPC-Klone nebeneinander liegen).

Mir ist jedoch aufgefallen, dass es im Spiel noch viele weitere einzigartige NPC-Modelle gibt, die ich noch nie zuvor gesehen habe. Ich hatte den Eindruck, dass es noch viel mehr frivol gekleidet gibt - Frauen ohne Blusen, aber BHs
  • Odpowiedz
I jak tam? Naprawili tego gniota na ps4 czy nie? Nihas masz swojego Rockstara z Polszy mesjasza stulecia XDD bo los jaki cie spotkał to ostrzeżenie dla każdego kto agresywnie będzie zakłócał plucie na crapa na tagu #cyberpunk2077 Ty to taki Jareczek z Chłopaków do wzięcia co myśli ze PlayStation się zatrzymało na dwójce XD Mam nadzieję że usuniesz w końcu to konto bo ostatnio wyraźnie widać że masz coś z głową
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@mel0nik: Czytaj ze zrozumieniem bo zarzucasz ze miałem zabrać zone na Jagielonska i pokazać jej najlepszą firmę świata a CP to gra w której nie idziesz od A do B a Sony zarobiło 80zł z każdej sprzedanej kopii CP, jakby byli w porzadku to by oddali oszukanym graczom kase a RGB na klawiaturze można wyłączyć nie rozrozniacie sandbox od open world CP ma bledy jak kazda inna gra i co? wlasciciel
  • Odpowiedz
@Wrrnatorr: Spójrz na to, to jest takie niesamowite. Jest tak dobrze zbudowany przez nasz zespół enviro. Weź jak najwięcej wibratorów, ile możesz? Cóż, mam włączony tryb streamera, więc z tego powodu niestety nie mam tutaj wibratorów. Wiem, że to rozczarowujące, ale co mogę zrobić? Hej Miles, właściwie uwielbiam umieszczenie tej fajki tutaj, naprawdę fajny stream po sypialni Pawła? Nie, nie, nie ma strumienia mojej sypialni. Chociaż moja sypialnia jest cholernie niesamowita,
Exenex - @Wrrnatorr: Spójrz na to, to jest takie niesamowite. Jest tak dobrze zbudowa...

źródło: comment_1629397745xUTubyv4xWZN2aRp5sZmq2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@pablo397: sStraciliśmy wszystko
Musimy zapłacić cenę
Tak, straciliśmy wszystko
Musimy zapłacić cenę

Widzisz, czego brakuje w życiu
Rozpaliłeś ogień, który rozpalił moją nienawiść
Chociaż nie pamiętam
Chcę go kupić za twój słodki uścisk

tak
Bo straciliśmy wszystko
Musimy zapłacić cenę

Jest dwulicowe płótno
Upadłe anioły, które były kochane i zagubione
To zawsze było hobby
Ostatecznie oszacowaliśmy koszt

Piękno - wiem
To nigdy nie odejdzie
Wiem co mi zrobiłeś
Powiedziałeś to, co
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@mel0nik: Wielkie brawa i podziw za tak wybitny pokaz hipokryzji przez banda hejterów idz sobie pograj w exclusive dla twojego kąkuterka,takie jak saper i Pinball bo przekupił cię tabletkami rozgrzewającymi odbyt od Intela. Psycha już widzę siada ;) Logika wykopków jak widać nie ma granic,a raczej brak tejże logiki I jak tam? Naprawili tego gniota na ps4 czy nie? Nihas masz swojego Rockstara z Polszy mesjasza stulecia XDD bo los jaki
  • Odpowiedz
@Samurai77: @cin123654: Přestaň se tu válet Fanboy měl by ses bavit s činkama, abys nevypadal jako hrozba zničená každodenním pitím denaturovaného lihu typu XD protože nemůžu vystát trapné rozčilování některých jako Pablo na tomto tagu související s akcí na cdpr fóru. Myslel jsem, že tu sedím s dospělými, ukázalo se, že tu sedím s dětmi. Konečně jsem vystopoval a získal posledního drsného fanouška kyberšrotu. V posledních chvílích ještě skrz zuby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@mel0nik Przestań się pogrążać. Mel0nik powinieneś zabawić się z hantlami co by nie wyglądać jak menel zniszczony piciem denaturatu codziennie typie XD I jak tam fanboye? XD Cipek który nie może wytrzymać z podniecenia nad cybercrapiem. Badowski crap za miliardy złotych który jest tak zrypany że musiałem go wyrzucić z obrzydzeniem do śmietnika bo wstyd było go trzymać w kolekcji z innymi grami. Mam nadzieję że usuniesz w końcu to konto bo
  • Odpowiedz
@Wrrnatorr: ငါတို့အရာအားလုံးဆုံးရှုံးခဲ့တယ်
ငါတို့ကစျေးနှုန်းပေးရမယ်
ဟုတ်တယ်ငါတို့အရာအားလုံးဆုံးရှုံးခဲ့တယ်
ငါတို့ကစျေးနှုန်းပေးရမယ်

ဘဝမှာပျောက်ဆုံးနေတာကိုမင်းမြင်ခဲ့တယ်
မင်းကငါ့ရဲ့အမုန်းကိုလောင်ကျွမ်းစေတဲ့မီးတောက်တစ်ခုကိုထွန်းညှိခဲ့တယ်
ငါကသတိရတဲ့သူတစ်ယောက်မဟုတ်ပေမယ့်
မင်းရဲ့ချိုသာတဲ့ပွေ့ဖက်မှုအတွက်အဲဒါကိုငါရောင်းဝယ်ချင်ပါတယ်

ဟုတ်တယ်
ငါတို့အရာအားလုံးဆုံးရှုံးသွားတဲ့အတွက်
ငါတို့ကစျေးနှုန်းပေးရမယ်

မျက်နှာနှစ်ခုပါတဲ့ကင်းဗတ်ရှိတယ်
ချစ်၍ ဆုံးရှုံးခဲ့သောကျဆုံးသောကောင်းကင်တမန်များ
ဒါဟာခေတ်အဆက်ဆက်ဝါသနာပါခဲ့တာ
နောက်ဆုံးတော့ငါတို့ကုန်ကျစရိတ်ကိုခန့်မှန်းခဲ့တယ်

အလှတရားတစ်ခု - ငါသိတယ်
ဘယ်တော့မှပျောက်ကွယ်သွားမှာမဟုတ်ဘူး
မင်းငါ့ကိုဘာလုပ်ခဲ့တယ်ဆိုတာငါသိတယ်
မင်းပြောသင့်တာကိုပြောခဲ့တယ်
ဒါပေမယ့်အလှအပတစ်ခုပါ

ဘယ်တော့မှပျောက်ကွယ်သွားမှာမဟုတ်ဘူး
ဘယ်တော့မှပျောက်ကွယ်သွားမှာမဟုတ်ဘူး
ဘယ်တော့မှပျောက်ကွယ်သွားမှာမဟုတ်ဘူး

မင်းမျက်လုံးကိုငါမြင်တယ်၊ မင်းငါ့ကိုမြင်တယ်ဆိုတာငါသိတယ်
မင်းကနေရာတိုင်းမှာဘယ်လိုပုံစံမျိုးဖြစ်နေလဲ
ငါဟာမင်းရဲ့နတ်ဆိုးကဘယ်တော့မှမထွက်ဘူး
ဒေါသနှင့်ကြောက်ရွံ့ခြင်း၏သတ္တုဝိညာဉ်

အဲဒါကအားလုံးကိုပြောင်းလဲစေတဲ့အရာတစ်ခုပဲ
ထိုအရာသည်ကျဆုံးခြင်းကိုဖြစ်စေသောအပြစ်တစ်ခုဖြစ်သည်

အလှတရားတစ်ခု - ငါသိပါတယ်
ဘယ်တော့မှပျောက်ကွယ်သွားမှာမဟုတ်ဘူး
မင်းငါ့ကိုဘာလုပ်ခဲ့တယ်ဆိုတာငါသိတယ်
မင်းပြောသင့်တာကိုပြောခဲ့တယ်
ဒါပေမယ့်အလှတရားတစ်ခုတော့ငါသိပါတယ်
ဘယ်တော့မှပျောက်ကွယ်သွားမှာမဟုတ်ဘူး
ငါ့တာဝန်ငါလုပ်မယ် - ငါသိတယ်
တစ်နည်းနည်းနဲ့ငါနည်းလမ်းရှာမယ်
ဒါပေမယ့်အလှအပတစ်ခုပါ
ဘယ်တော့မှပျောက်ကွယ်သွားမှာမဟုတ်ဘူး
ပြီးတော့ငါ့တာဝန်ငါလုပ်မယ်

ဟုတ်တယ်
ငါတို့ဘယ်တော့မှပျောက်ကွယ်သွားမှာမဟုတ်ဘူး
ငါတို့ဘယ်တော့မှပျောက်ကွယ်သွားမှာမဟုတ်ဘူး
ငါတို့ဘယ်တော့မှပျောက်ကွယ်သွားမှာမဟုတ်ဘူး
ငါတို့ဘယ်တော့မှပျောက်ကွယ်သွားမှာမဟုတ်ဘူး
  • Odpowiedz