Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz 4 z przodu ()
Mam 25 lat, bez wykształcenia (doszłam do 3 roku zarządzania ale nie napisałam pracy xD), zaczynałam w tej firmie od poziomu pracownika fizycznego.
Teraz mam stanowisko na którym świetnie się sprawdzam i czuję się spełniona, jadę rano do pracy z uśmiechem. Polecam każdemu ten styl życia.
Dodam dla feministek: pracuję jako koordynator na zakładzie produkcyjnym, większość moich współpracowników to mężczyźni. Mam kontakt na codzień z ludźmi od dyrektorów, poprzez technologów, monterów, po magazynierów, wszyscy mnie szanują, do tego zarabiam na zadowalającym dla mnie poziomie. To nie jest tak, że #rozowepaski zarabiają mniej, to wy zarabiacie mniej, a że jesteście seksistkami to zwalacie winę na swoją płeć xD
#chwalesie #pracbaza #praca
partycja_ - Pierwszy raz 4 z przodu (。◕‿‿◕。)
Mam 25 lat, bez wykształcenia (doszłam d...

źródło: comment_1630690306SslqEYDSgDwnCzcW8HeM6h.jpg

Pobierz
  • 325
@Phyrexia: Szczerzę to nie wierzę że swoim komentarzem zmienię Twój światopogląd ale mnie strasznie irytujesz tym co wypisujesz i jak pewna w tym jesteś. Pisząc że gender pay gap wynosi 19% zwyczajnie prowadzisz fałszywą narrację i wprowadzasz wielu ludzi którzy nie znają w błąd . Dwa najprostsze argumenty których nie masz jak odbić. Mężczyźni średnio biorą więcej nadgodzin niż kobiety. Czy według Ciebie powinni zarabiać mniej więcej czy tyle samo co
@partycja_: masz dużo racji jeśli chodzi o stanowisko i zarobki kobiet ale z tym szanowaniem to tylko Ci się tak wydaje. W większości niewykwalifikowani pracownicy jak tacy na produkcji szanują tylko przerwę na fajkę i prześciganie się w pomysłach jak zarobić i się nie narobić ¯_(ツ)_/¯
@Phyrexia Chyba nie mam za co przepraszać bo nigdzie cię nie obraziłem, ale faktycznie przyznaję że tam gdzie wysłałaś są te dane. To teraz tak, gender pay gap oznacza zróżnicowanie wynagrodzenie ze względu na płeć. Feministki kolejny raz wzięły normalne słowo i zrobiły z niego potwora.

Więc może i gender pay gap faktycznie ogółem wynosi 19%, ale nie można z tego implikować że ktoś tu jest ofiarą. To jest tylko fakt że
@Phyrexia: co do tych 2% prawdziwego gender pay gap to w części branż kobiety zarabiają lepiej niż faceci a w części gorzej, chodzi jedynie o wartość średnią. Osobiście uważam że i w systemie kapitalistycznym średnia różnica jedynie 2% biorąc pod uwagę że kobieta w każdej chwili może na rok zostać pracownikiem-duchem ze względu na ewentualną ciążę to i tak super wynik
@partycja_ gratsy (ʘʘ) pamiętam gdy dostałam pierwszą 4! Zapracowałam na tę wypłatę ale było trudno. teraz już mam więcej luzu, fajny zespół, zarabiam równie dobrze jak panowie i prę dalej w górę (òóˇ) jak się ciężko pracuje to można wszystko (o ile nie dopadają Cie przeciwności losu, nieszczęśliwe wypadki, choroby itp) a nasze feministki robią zła robotę- tylko nas ośmieszają i bazują