Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi wykopowe lewaki dlaczego tak obrzydliwie kłamiecie i manipulujecie? Całe gorące zawalone waszymi kłamstwami. Z nieszczęścia kobiety zrobiliście sobie pałkę do okładania tych których nie lubicie. Lekarz popełnił błąd, lekarz złamał prawo, lekarz ponosi pełną odpowiedzialność, a wy od trzech dni bezmyślnie twierdzicie że to PIS zabił tę kobiete. Od dawna nie widziałem bardziej obrzydliwej manipulacji. Jesteście tak spaczeni w swojej bezrozumnej nienawiści do PISu, że zmuszacie mnie to bronienia jednego z najgorszych rządów w historii. Wstydźcie się.

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #4konserwy #konfederacja #aborcja
L.....e - Powiedzcie mi wykopowe lewaki dlaczego tak obrzydliwie kłamiecie i manipulu...

źródło: comment_1636021870eo3JlF9E2NAcHTH9dOsALW.jpg

Pobierz
  • 198
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: ja juz się poddałem w tlumaczeniu tutaj debilom pewnych oczywistosci
No i oczywiscie bylem wyzywany od pisiora i ze 60gr za wpis
W większości tutaj siedzi banda niedorozwiniętych umyslowo zaślepionych idiotow
Podziwiam, ze jeszcze chce Ci się tłumaczyć cokolwiek komukolwiek tutaj
  • Odpowiedz
Bezwodzie to odpłynięcie wód płodowych, bez których dziecko NIE MA SZANS PRZEŻYĆ w łonie matki ani NIE MA MOŻLIWOŚCI ich uzupełnienia.


@jukees: Może w tym konkretnym przypadku tak, tego nie wiemy, ale generalnie nie jest to prawda.

Słyszałem o przynajmniej dwóch przypadkach, gdzie w 2 trymestrze (przed 20 tygodniem ciąży !) dzieci z bezwodzia urodziły się zdrowe i mają się świetnie.
  • Odpowiedz
Powiedzcie mi wykopowe lewaki dlaczego tak obrzydliwie kłamiecie i manipulujecie? Całe gorące zawalone waszymi kłamstwami. Z nieszczęścia kobiety zrobiliście sobie pałkę do okładania tych których nie lubicie. Lekarz popełnił błąd, lekarz złamał prawo, lekarz ponosi pełną odpowiedzialność, a wy od trzech dni bezmyślnie twierdzicie że to PIS zabił tę kobiete. Od dawna nie widziałem bardziej obrzydliwej manipulacji. Jesteście tak spaczeni w swojej bezrozumnej nienawiści do PISu, że zmuszacie mnie to bronienia jednego
  • Odpowiedz
O kolejny odklejeniec z zakrzywioną wizją rzeczywistości, który widzi tylko to co chce widzieć. Wina pisu w śmierci tej kobiety jest ogromna i żaden z twoich fikołków tego nie zmieni.
  • Odpowiedz
@LibertyPrime:

powiem tak: chciałbym, aby to był błąd lekarski, bo po tej sytuacji dałoby się takich kolejnych zgonów po prostu uniknąć.

Niestety tok myślenia jest wadliwy co już kilka osób dosadnie wyjaśniło powyżej.

Obecne prawo sprawia, że takich sytuacji może być więcej - gdyby lekarze wykonali tę aborcję, to całkiem prawdopodobne, że narracja by była taka:

przecież nie było sepsy, potencjał wystąpienia sepsy to nie bezpośrednio ryzyko, nie było zagrożenia dla
  • Odpowiedz
Teraz ma zdrowa kobietę, patologiczna ciąże i musi się zastanowić czy może jyz dokonać aborcji, czy to życie jyz jest zagrożone czy może jednak tak jak Pan Kaczyński powoedzial dać się samodzielnie urodzić płodowi


@ZaplutyKarzelReakcji: lub zdrowia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz będzie pokazowy proces lekarzy i pokazowy wyrok...
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Wiesz zakuty łbie czym jest coś takiego jak efekt mrożący? Polega on na zignorowaniu przysługującego prawa, w przypadku gdy złe użycie i interpretacja tego prawa prowadzi do konsekwencji osobie korzystającej z niego. Mniej więcej to się stało w tym przypadku, bo lekarz zamiast skupić się na życiu pacjentki, musiał się martwić także o swoje bezpieczeństwo pod groźbą konsekwencji więzienia. PIS do spółki z TK ustawił granicę legalności na szali życia
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Masz to dokładnie wytłumaczone w SMSach zmarłej.

Dopóki płód żył, to życie ani zdrowie kobiety nie było zagrożone bezpośrednio. Dopiero jak płód zmarł, to pojawiło się zagrożenie, ale wtedy było już za późno.

Czy można było stwierdzić, że jeśli płód umrze, to życie kobiety było zagrożone i należałoby wykonać aborcję?

Tak, ale żaden rozsądny lekarz nie będzie ryzykował przeczołgania przez prokuraturę Ziobro i zarzutów karnych gdzie prokuratura będzie mu udowadniała,
rzep - @LibertyPrime: Masz to dokładnie wytłumaczone w SMSach zmarłej. 

Dopóki płó...

źródło: comment_1636038773EnPMd9L6KkymN87UzicBQi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz