Wpis z mikrobloga

Dobra w #!$%@? to już mam XD 1,5 miesiąca codziennych treningów siłowych/cardio/basenu, 1,5 miesiaca zapisywania wszystkiego co jem pije sram, nie podjadania nie picia alkoholu 0 słodyczy 2200-2500kcal cały czas trzymane #!$%@? w to wszystko, na wadze -2kg (woda) a w obwodach może 2cm tez spadły wiec wielki #!$%@? do dupy Idę na kebaba musiałem gdzieś wyładować frustracje
#mikrokoksy #dieta
  • 63
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Boroborro: no i wyszla twoja głupia dieta, po cholerę ograniczasz wszystko do zera? Ja od kwietnia do lipca zleciłem 15kg nie odrzucając piwerka ani słodyczy, jedynie ograniczając ich ilość, a kalorie liczyłem dopiero w ostatnich tygodniach. Pamiętaj, jeśli nie jesteś sportowcem, nie szykujesz się do zawodów, a bawisz się tylko rekreacyjnie to po #!$%@? katować się takimi dietami, wystarczy zdrowy ludzki umiar xR
@Boroborro: kurcze dlaczego patrzysz na wagę? Chcesz dobrze wyglądać czy co? Jaki masz cel? Bo przez 1,5 msc ćwiczeń to na 100% już wygląd się zmienił. Rób sobie foto codziennie z rana przed lustrem bez koszulki to zobaczysz efekt, a to jest ważniejsze niż waga
@gurken: Jak może złe wychodzić liczenie kalorii?
1. Biorę produkt do ręki
2. Skanuje go skanerem myfitnesspal
3. Wazę na wadze
4. Wpisuje wagę produktu w dziennik xd
Co tu może pójść nie tak
@andrzeju1: mam zdjęcia tak w odstępie 2 tygodni i szczerze? Nie widzę efektów. Mam więcej siły ale to jedyna zmiana i wyszły mi żyły na rękach xd
Zapisałem się w środę do dietetyka nie wiem może #!$%@? jestem chory #!$%@? wie co i muszę jakieś badania zrobić. 3 lata temu jedząc więcej kalorii niż teraz zrzuciłem ze 109 do 85kg w 3 miesiące a teraz wielki #!$%@?
@Boroborro: Przestań działać na 0-1, skoro przez 2 miesiące zeszło Ci 2kg i 2cm to znaczy, że jesz za dużo - nie ważne czy metabolizm spieprzony, czy nie umiesz liczyć - po prostu jest jasna odpowiedz organizmu że on sobie swietnie radzi w tej sytuacji, więc tniesz dalej.

Chyba, że masz problemy hormonalne, albo problem z cukrem - to drugie można łatwo sprawdzić, zejdź na low carb lub keto i zobacz
@Boroborro: o dziwo kalorie można źle liczyć, dużo ludzi nie ogarnia tematu i np waży makaron po ugotowaniu a przyjmuje kalorykę jak dla suchego, albo na odwrót bo niektóre makarony mają podane kalorie po ugotowaniu, ogólnie, jak ktoś waży waży jakieś mięso czy coś po obróbce termicznej no to też źle

nawet głupiego vifona można źle liczyć jak policzysz wagę netto a nie gotowego produktu