Wpis z mikrobloga

Dobra w #!$%@? to już mam XD 1,5 miesiąca codziennych treningów siłowych/cardio/basenu, 1,5 miesiaca zapisywania wszystkiego co jem pije sram, nie podjadania nie picia alkoholu 0 słodyczy 2200-2500kcal cały czas trzymane #!$%@? w to wszystko, na wadze -2kg (woda) a w obwodach może 2cm tez spadły wiec wielki #!$%@? do dupy Idę na kebaba musiałem gdzieś wyładować frustracje
#mikrokoksy #dieta
  • 63
@slapdash: Nie jadłem jakos bardzo XD w sylwestra nie piłem bo siedziałem z dziewczyna która jest w ciazy w święta nigdy nie jem bo ciast nie lubię ani praktycznie nic co jest na świątecznym stole xD
@dsomgi00: Przepraszam za tego idiotę jestem po prostu sfrustrowany tym wszystkim bo ciężko mi się było zabrać a jak poświęciłem się w całości treningom i diecie to nie widzę żadnych efektów oprócz siłowych. A Rekomp przy 2200 kcal i moich parametrach to chyba ciężki do osiągnięcia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Boroborro: 1,5 miesiąca diety, bez żadnego liczenia kalorii, tylko szacowanie "na oko". Alko przynajmniej przez 50% dni na wieczór, ćwiczenie przez 45min dziennie 6dni w tygodniu. Rezultat 6kg na minusie.
@Boroborro: robiles krzywą cukrową i insulinową? Moze jakies ioo to zarzucisz metformine i bedzie gitara. Do tych aktywnosci co wrzuciles, to dorzucilbym codziennie lekki spacer 1h jak faktycznie siedzisz reszte czasu na dupie.