Wpis z mikrobloga

  • 211
@only_dgl Twój wpis był jedną z motywacji do wyjścia z toksycznego związku (dlatego napisałem wtedy, że było zajebiście, bo byl to dzień sądu ( ͡º ͜ʖ͡º) )
Od tamtego czasu jestem z długoletnią znajomą i starą miłością (jak się okazało dwustronną więc win-win), zdążyłem się już nawet zaręczyć, wiec it's over dla chlopa. Kupiłem drugie auto, i zarabiam o wiele więcej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@only_dgl: Teraz to mam zdecydowanie depresję, szukam nowej pracy od 10 miesiący i nic nowego nie mogę znaleźć. Samochód jest więcej u mechanika niż nim jeżdżę, kasy nie ma przy niezłych zarobkach ehhh wszystko uj
  • Odpowiedz
@only_dgl Nie przypominam sobie, bym pisał coś 2 lata temu. Wtedy było nieźle. Teraz się wszystko psuje. Tak, że w moim przypadku będę się w kierunku depresji udawał w najbliższym czasie. :(
  • Odpowiedz
@only_dgl dwa miesiące po dodaniu tamtego wpisu dwa lata temu zaczęłam brać antydepresanty, które brałam lekko ponad rok. Teraz już od paru ładnych miesięcy nie biorę i jest gituwa ()
  • Odpowiedz
@only_dgl: tamtego wpisu jie komentowałem, ale skończyłem toksyczną relację, zmieniłem pracę, na ostatniej wizycie u lekarza postanowiłem o stopniowym odchodzeniu od antydepresantów. Dalej jest #!$%@?, ale jakby trochę mniej
  • Odpowiedz
@only_dgl: Przestałem pić alkohol w dni robocze, znalazłem lepszą pracę gdzie zarabiam 3 razy więcej, dużo bardziej pewny siebie jestem + mniej kompleksów. Porównując datę tamtego wpisu do teraz, to #!$%@? jest w pytę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz