Wpis z mikrobloga

Mam 18 lat i nigdy:
-nie byłem na imprezie
-nie byłem na domówce
-nie byłem nigdzie zaproszony (żeby nie było, że to ja odmawiałem)
-nie wyszedłem z rówieśnikiem na dwór
-nie szedłem z kimś do szkoły
-nie wracałem z kimś ze szkoły
-nie piłem z kimś alkoholu (zawsze sam do monitora)
-nie miałem przyjaciela
-nie miałem znajomego
-nie miałem kolegi
-nie byłem szczęśliwy
-nie żyłem

A przyjdzie jakiś normik, który spełnił każdy ten punkt i powie, żebym szczęścia od innych nie uzależniał...
It is truly over for chłop.
#przegryw #samotnosc #szk0la #depresja
Revvvvvvvvvvvvvvvv - Mam 18 lat i nigdy:
-nie byłem na imprezie
-nie byłem na domów...

źródło: comment_1647173590Al9XsWhbF1jyJ6RM0VG0wE.jpg

Pobierz
  • 179
  • Odpowiedz
@DivusClaudius: to ten kolega to po prostu był mało inteligentny (z tego co piszesz, nie wiem jak to naprawdę wyglądało). Ja nie mam zamiaru matury oblewać i wiesz, nie oceniaj całej grupy po 1 osobie. To, że jedna osoba sie tak zachowała, nie znaczy że każdy "przegryw" by sie tak zachował, wiele osób było by wdzięcznych gdyby ktoś wyciągnął do nich rękę. Do mnie nikt jej nie wyciągnął
  • Odpowiedz
  • 0
@Revvvvvvvvvvvvvvvv nie narzekaj, że mieszkasz na wsi, to nie jest odpowiedź. Powiedz co zrobiłeś, żeby się wyrwać? Nic? Zainteresowałeś się chociaż trochę jakie masz możliwości? Jako, że dobry ze mnie chłopak to podpowiem ze istnieje coś takiego jak bon na zasiedlenie, darmowa kasa na start w innym mieście, a większa aglomeracja to więcej możliwości.
  • Odpowiedz
Ale to jeden z pierwszych kroków wyjścia z izolacji społecznej. Zwykła rozmowa o byle czym, nawet krótkie cześć.


@AdamMickiewicz: do "cześć" a do wyjścia z kimś daleka droga. To nie tak, że w ogóle z nikim nie rozmawiam, ze 2 zdania zamienie z kimś na przerwie, ale po szkole mam z tymi ludźmi 0 kontaktu, bo oni mają swoich znajomych. Jak z "cześć" na korytarzu zamienić znajomość w coś więcej?
  • Odpowiedz
@Revvvvvvvvvvvvvvvv: chłopie, masz 18 lat i co, myślisz że zaraz Ci się życie skończy? Dopiero co przestałeś być dzieckiem.
Jak zdobyć znajomości? Na pewno masz swoje zainteresowania, wejdź do grupy i stań się jej częścią. Nie, nie stanie się to z dnia na dzień, ale chyba warto, czyż nie?
  • Odpowiedz
Zainteresowałeś się chociaż trochę jakie masz możliwości?


@biont: no jakie? mając 18 lat i chodząc do szkoły średniej?

ze istnieje coś takiego jak bon na zasiedlenie


@biont: czyli mam szkołe rzucić? XD

I ja też wiem jak to działa, musze te pieniądze odpracować. Czyli rozumiem twoja rada to rzucenie szkoły przed maturą, żeby iść do pracy (bez matury przypominam) w obcym mieście bez nikogo? Super
  • Odpowiedz
chłopie, masz 18 lat i co, myślisz że zaraz Ci się życie skończy?


@LordRegis: tak. jak sie sytuacja nie zmieni to długo tu nie zamierzam być

Dopiero co przestałeś być dzieckiem.


I straciłem najlepszy okres życia. W tym wieku sie znajomych poznaje, imprezuje itp. Nie w wieku 40 lat.

wejdź do grupy i stań się jej częścią


#!$%@?, ale do jakiej grupy? Każdy z was #!$%@? to samo, "wyjdź do ludzi"
  • Odpowiedz
@Revvvvvvvvvvvvvvvv: Masz racje, pewnie niepotrzebnie generalizuje bo sam sie sparzyłem... W każdym bądź razie, jesteś młody, nie pasuje ci układ w którym jesteś to z nim walcz. W najgorszym wypadku nic sie nie zmieni więc nic nie stracisz. A możesz naprawdę wiele zyskać.
@MG42: Masz rację, na tym zakończmy bo sie nie dogadamy.
  • Odpowiedz