Wpis z mikrobloga

Mam 18 lat i nigdy:
-nie byłem na imprezie
-nie byłem na domówce
-nie byłem nigdzie zaproszony (żeby nie było, że to ja odmawiałem)
-nie wyszedłem z rówieśnikiem na dwór
-nie szedłem z kimś do szkoły
-nie wracałem z kimś ze szkoły
-nie piłem z kimś alkoholu (zawsze sam do monitora)
-nie miałem przyjaciela
-nie miałem znajomego
-nie miałem kolegi
-nie byłem szczęśliwy
-nie żyłem

A przyjdzie jakiś normik, który spełnił każdy ten punkt i powie, żebym szczęścia od innych nie uzależniał...
It is truly over for chłop.
#przegryw #samotnosc #szk0la #depresja
Pobierz Revvvvvvvvvvvvvvvv - Mam 18 lat i nigdy:
-nie byłem na imprezie
-nie byłem na domów...
źródło: comment_1647173590Al9XsWhbF1jyJ6RM0VG0wE.jpg
  • 179
@Revvvvvvvvvvvvvvvv ajjj próbowałem za czasów szkolnych wyciągnąć przegrywów na jakieś piwo, było o tyle łatwiej, że to było za czasów jaskiniowców i mało kto marnował czas przy grach. Po kilku próbach miałem dość, bo takie marudy, że się słychać nie dało. Nie mówię, że każdy taki jest, ale z mojej perspektywy było naprawdę ciężko
@Revvvvvvvvvvvvvvvv e to młodziutki jesteś, zapisz się do koła naukowego, tam może poznasz kogoś. Jak jesteś wycofany społecznie to nie sugeruje by zawiązywać przyjaźnie z kimkolwiek, ale może przed sprawdzianem zagadaj do kogoś czy jest zestresowany, czy uczył się dużo, pocieszcie się nawzajem że dacie radę, wymiana dwóch trzech zdań. Od tego warto zacząć. Myślałem że jesteś starszy dlatego podsunąłem Ci pomysł o Bonie. Co do tego bonu to oczywiste jest, że
@Revvvvvvvvvvvvvvvv: Czy planujesz iść na studia? Bo dla wielu to jest początek prawdziwego życia. W akademikach poznajesz ludzi wręcz mimowolnie. A jak poznasz tam jedną czy dwie osoby - to potem już jakoś pójdzie (znajomi znajomych itp.)
.
I szukanie okazji do poznawania osób z podobnymi zainteresowaniami! Widzę chyba "Another" na profilowym? Więc może poznasz online kogoś w okolicy z gatunku mangozje*ów? - z taką osobą już będzie jakiś temat
zapisz się do koła naukowego


@biont: jeszcze raz. Mieszkam na wsi, 500 mieszkańców. Tutaj nie ma koło naukowego. Jest wiejski sklep i park.

ale może przed sprawdzianem zagadaj do kogoś czy jest zestresowany, czy uczył się dużo, pocieszcie się nawzajem że dacie radę, wymiana dwóch trzech zdań


ja wymieniam zdania w szkole. I znajomości mi to nie sprawiło.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Revvvvvvvvvvvvvvvv: a to ziomus napisz do mnie. Może się skumamy jakos (ʘʘ) z twoich punktów mam odchaczone wszystkie, ale mogę i pobajerzyc z toba, moze będziemy ziomeczkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy planujesz iść na studia? Bo dla wielu to jest początek prawdziwego życia. W akademikach poznajesz ludzi wręcz mimowolnie. A jak poznasz tam jedną czy dwie osoby - to potem już jakoś pójdzie (znajomi znajomych itp.)


@Nosazn: na to licze. Jak to sie nie uda, to będzie magik.

I szukanie okazji do poznawania osób z podobnymi zainteresowaniami!


@Nosazn: tylko gdzie ich szukać? IRL nigdy nie spotkałem kogoś podobnego do mnie.
@Revvvvvvvvvvvvvvvv: jak już będziesz na studiach to dołącz do grupki na fb/messengerze (o ile ktoś ją zrobi)
+ jak zamierzasz iść na studia, to polecam się przeprowadzić do miasta gdzie będziesz studiował przed październikiem, najlepiej na początek września. W moim przypadku dużo osób zaczęło poznawać na wyjściach jeszcze przed studiami, a jak studia się zaczęły to nikt już nie wychodził z inicjatywą. (spodziewaj się dużo oskarków, ale może jakieś przegrywy się