Wpis z mikrobloga

Siema siłacze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam do was pytanie, byłem u dwóch fizjo to jedyne co to wzięli 200 zł rozmasowali i do domu xD nic konkretnego nie powiedzieli. Mogę zapłacić i 300 zł, ale chciałbym iść do kogoś kto mnie zdiagnozuje, powie, żebym stanął zgiął się itp ocenił co mam za słabe, a co za mocne. Teraz czekam na wyniki rtg lędźwiowego.

Kogoś do polecenia w #lodz macie? Albo w #warszawa bo też mam blisko, a zależy mi na kimś naprawdę konkretnym. Podejrzewam, też że mam barki trochę wysunięte do przodu itp chciałbym taką porządną diagnozę.

Główne pytanie brzmi: boli mnie w tym odcinku kręgosłupa. Staram się wzmacniać core, rozbijać pośladki, uda na siłowni, a i tak jak mnie złapie to ból mocny. Podejrzewam jakąś dyskopatię. Do tego drętwieję mi czasami noga itp

Jak siedzę tak jak na zdjęciu to nie mogę się pochylić, czuję duży ból i sztywność. Ktoś coś doradzi, co to może być? Co robić przy takich dolegliwościach, a czego unikać?

Wołam naczelnego fizjo wykopu, bo on się zna @Poemat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrówki

#silownia #sportywalki #zdrowie #bieganie #mikrophysio
#mirkokoksy #mikrokoksy #fizjoterapia #medycyna #sport
Zimny-jak-lod - Siema siłacze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam do was pytanie, byłem u dwóch fizjo ...

źródło: comment_1652103610m6ANAnGIurr3cWozPneVAz.jpg

Pobierz
  • 23
@Zimny-jak-lod: na razie dostałem leki przeciwzapalne reumatologiczne i jest lepiej, mam dopiero w czwartek kolejną wizytę u reumatologa. Fizjo, rozciąganie, wzmacnianie mięśni na siłowni z trenerem nic nie dawało, a wręcz się ból nasilał
Tak, 30. Na razie Olfen Uno, żeby zaleczyć stan zapalny (który mam prawie pernamentnie od jakiś 2-3 lat). Też siedząca praca, brak otyłości, chodzę na siłkę, odżywiam się zdrowo. Myślałem długo że to coś z mięśniami stąd fizjoterapia, potem że może coś z kośćmi więc wizyty u ortopedy, przeswietlenia itd ale bez rezultatu. Jakiś czas temu zauważyłem że mi palec w stawie spuchnął bez przyczyny ani urazu i tak trafiłem do reumatologa.
@Zimny-jak-lod: Miałam taki sam problem, tez bolało mnie na dole kręgosłupa i bolało mnie z boku uda, biodro itp. zrobiłam jakieś rtg i rezonansu i okazało się, ze to po prostu permanentnie wypadający dysk na tym odcinku. Teraz jak zaczyna mnie bolec, kładę się na twardej powierzchni (Np podłoga) na brzuchu na pare minut kilka razy w ciągu dnia i przechodzi, dysk wtedy się wsuwa na miejsce :) fajne ćwiczenia pokazał