Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy nie miałeś nic przeciwko gejom, ale teraz jednak nie chcesz nadać im równych praw ponieważ ten jeden marsz w roku w twoim mieście, który jest normalnie zarejestrowany i publicznie ogłaszany, sprawił, że nie dojechałeś do kina na czas.

Musimy pamiętać, że są rzeczy ważne i ważniejsze.

https://www.wykop.pl/wpis/66091909/geje-z-wroclaw-w-#!$%@?-mam-te-wasze-marsze-utkna/

#neuropa #4konserwy #polska #bekazprawakow #prawackalogika #shitwykopsays #wroclaw

@smutny_kojot
Pobierz rzep - To uczucie gdy nie miałeś nic przeciwko gejom, ale teraz jednak nie chcesz nad...
źródło: comment_1655037869Eb6UiWeHfCPGt5AcgTUUmh.jpg
  • 296
Ciekawostka dla Ciebie - jeśli wprowadzisz prawo do małżeństw jednopłciowych to ty jako osoba heteroseksualna żadnych praw nie stracisz, a wręcz nabierzesz, bo teraz będziesz mógł też wziąć ślub z mężczyzną!

@rzep: ja tu widzę pewne pole do nadużyć
Ty ale ja tez nie mogę wziąć małżeństwa z facetem, bo małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny. Musi powstać jakiś nowy twór, związek partnerski czy coś.


@zenon_z_chorzowa1: Bo jak wiadomo definicja małżeństwa nie została stworzona przez człowieka i zmieniona być nie może. Szczególnie że od wieków np. funkcjonuje definicja małżeństwa jako jeden mężczyzna i wiele kobiet. Ale o tym lepiej nie wspominać...

Nie mówiąc już o używaniu tego słowa w kompletnie
Pobierz rzep - > Ty ale ja tez nie mogę wziąć małżeństwa z facetem, bo małżeństwo to związek ...
źródło: comment_1655046766mXpoZ88vQOuqdJ9G8SeR2s.jpg
@rzep: Zaślubiny a małżeństwo to inne słowa. Wiec nie rozumiem użycia argumentu ze zaślubiny z woda to głupi pomysł. Powiem więcej, zgadzam się z tobą ze zaślubiny polski z morzem były głupota tamtych czasów.

Mamy w prawie definicje małżeństwa, nie podoba mi się podmienia ile tego znaczenia. Uważam ze musi powstać coś nowego. Uciekam z tej dyskusji bo jest poniżej poziomu jaki oczekuje od rozmówcy, nie lubię takiego pajacowania.

Żebyś tylko
Zaślubiny a małżeństwo to inne słowa. Wiec nie rozumiem użycia argumentu ze zaślubiny z woda to głupi pomysł. Powiem więcej, zgadzam się z tobą ze zaślubiny polski z morzem były głupota tamtych czasów.


@zenon_z_chorzowa1: Małżeństwo to efekt zaślubin - zaślubiny to "uroczyste zawarcie związku małżeńskiego". Skoro związek małżeński "z definicji" możesz zawrzeć tylko pomiędzy kobietą a mężczyzną, to jakiekolwiek inne zaślubiny są złamaniem definicji.

Ja nie dyskutuje o tym czy to