Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy nie miałeś nic przeciwko gejom, ale teraz jednak nie chcesz nadać im równych praw ponieważ ten jeden marsz w roku w twoim mieście, który jest normalnie zarejestrowany i publicznie ogłaszany, sprawił, że nie dojechałeś do kina na czas.

Musimy pamiętać, że są rzeczy ważne i ważniejsze.

https://www.wykop.pl/wpis/66091909/geje-z-wroclaw-w-#!$%@?-mam-te-wasze-marsze-utkna/

#neuropa #4konserwy #polska #bekazprawakow #prawackalogika #shitwykopsays #wroclaw

@smutny_kojot
rzep - To uczucie gdy nie miałeś nic przeciwko gejom, ale teraz jednak nie chcesz nad...

źródło: comment_1655037869Eb6UiWeHfCPGt5AcgTUUmh.jpg

Pobierz
  • 296
  • Odpowiedz
@rzep: Niestety dalej dyskutujesz #!$%@? się do mnie o to czy protestowałem jak wchodziły dokumenty elektroniczne, podnieś poziom albo nie wołaj mnie.

Mam wrażenie ze uważasz ze jeśli raz człowiek zgodzi się na jakieś ustępstwo to musi już na wszystkie się zgadzać bo nie protestował przy modyfikacji jakiejś innej definicji. Sugerujesz tez ze nie maja prawo powstać nowe definicje z nowymi znaczeniami.

Cieszę się ze wiele słów powstało nowych i opisują
  • Odpowiedz
  • 0
@rzep nie wrzucił jeszcze nikt filmiku z prawilnym gościem który mówi że pedały mają #!$%@?ć bo mają #!$%@?ć, jestem zawiedziony
  • Odpowiedz
Niestety dalej dyskutujesz #!$%@? się do mnie o to czy protestowałem jak wchodziły dokumenty elektroniczne, podnieś poziom albo nie wołaj mnie.


@zenon_z_chorzowa1: Odpowiadam Ci na komentarze w moim wątku. Pokazuje Ci, że definicje się zmieniają i to, że kiedyś dokument oznaczał kawałek papieru z pieczątką nie oznacza, że teraz definicja nie może być szersza.

Mam wrażenie ze uważasz ze jeśli raz człowiek zgodzi się na jakieś ustępstwo to musi już na
  • Odpowiedz
@Little_Juice
Hetero może poślubić kogoś kogo kocha, homo nie może poślubić kogoś kogo kocha. Dla każdego wrażliwego i empatycznego człowiek to jest dyskryminacja, dla prawaków nie.
  • Odpowiedz
@rzep: Odpowiadając staraj się nie robić prywatnych wycieczek, one powodują ze nie sprawia mi przyjemności dyskusja i jej unikam. W ostatnim poście skupiłem się na argumentach it o było fajne.

Rozumiem Twój punkt widzenia. Ale obecnie dodajemy nowe słowa jak i modyfikujemy definicje starych.

Ja jestem zwolennikiem dodania nowego słowa, jako ze nie podoba mi się podmienianie definicji słów w już obowiązującym prawie. Nie chciałbym żeby ktoś podmienił definicje słowa zabójstwo,
  • Odpowiedz
Rozumiem Twój punkt widzenia. Ale obecnie dodajemy nowe słowa jak i modyfikujemy definicje starych.


@zenon_z_chorzowa1: No i co w tym złego? Podany przez ciebie "smartfon" jest zarówno "telefonem" (czyli urządzeniem, do wykonywania połączeń telefonicznych, jak i w podgrupie "smartfonów" czyli telefonów posiadających dodatkowe funkcje pozwalające np. na przeglądanie internetu.

Ja jestem zwolennikiem dodania nowego słowa, jako ze nie podoba mi się podmienianie definicji słów w już obowiązującym prawie. Nie chciałbym żeby
  • Odpowiedz
Wspieranie nienormalności nie jest niczym dobrym.


@Nanuno: Mhm, dlatego dzieci leworęczne należy pasem zmuszać do pisania prawą ręką. Nie ma co wspierać tej nienormalności.
  • Odpowiedz
  • 3
@rzep Porównywanie dzieci leworęcznych do osób z zaburzeniami homoseksualnymi jest srogim fikolkiem godnym neuropka.
Nie wiem czy wiesz, ale żeby przedłużyć ludzki gatunek potrzeba mężczyzny i kobiety i to są normalne, naturalne wzorce, na których powinno nam zależeć. Każde odstępstwo od tego jest czymś nienormalnym, gdyż zwyczajnie prowadzi do wymierania gatunku ludzkiego.
  • Odpowiedz
@rzep: dołożę do koncertu życzeń: mam dość śpiewów i dzwonów z pobliskiego kościoła, które budzą mnie rano, a latem zakłócają wypoczynek, mam też dość zamkniętych ustawą sklepów i dość finansowania kościoła z moich podatków. Dziękuję za uwagę.
  • Odpowiedz
Porównywanie dzieci leworęcznych do osób z zaburzeniami homoseksualnymi jest srogim fikolkiem godnym neuropka.


@Nanuno: Fikołków? Piszesz o "wspieraniu nienormalności". Leworęczność nie jest "normalna".

Nie wiem czy wiesz, ale żeby przedłużyć ludzki gatunek potrzeba mężczyzny i kobiety i to są normalne, naturalne wzorce, na których powinno nam zależeć. Każde odstępstwo od tego jest czymś nienormalnym, gdyż zwyczajnie prowadzi do wymierania gatunku ludzkiego.


A ktoś zabrania heteroseksualistom uprawiać seks i rodzić dzieci?

Ty
  • Odpowiedz
  • 3
ustawa o związkach partnerskich powinna istnieć


@Little_Juice Po co ma istnieć? Nieco odformalizować śluby, dać homo śluby i starczy. Nie potrzeba jakichś związków partnerskich, bo nie ma co mnożyć bytów ponad potrzebę.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@zenon_z_chorzowa1: widzę jeden błąd u ciebie logiczny, którego zdajesz się nie dostrzegać używając tego argumentu z definicją. To ludzie tworzą definicje, aby opisywały rzeczywistość, a nie odwrotnie. Nie ma żadnego powodu, dla którego akurat to konkretne słowo mielibyśmy konserwować. Tak samo dziś nikt nie oburza się, że miednica nie jest z miedzi, a #!$%@? już nie kojarzy się z ozdobnym elementem ubioru.
  • Odpowiedz
@rzep: Nie mają. Są dyskryminowani nie mogąc zawrzeć państwowych małżeństw tak jak heteroseksualiści.

Mogą iść do notariusza i wszystko załatwić umową notarialną.
Przyznawanie przywilejów małżeństwu kobiety i mężczyzny wynika tylko i wyłącznie z faktu posiadania dzieci, których siła rzeczy "dwie wtyczki" lub "dwa kontakty" mieć nie mogą.
  • Odpowiedz