Wpis z mikrobloga

Od czasu do czasu sypiam w hotelu, gdzie zejście na śniadanie równa się z torturą i wyczerpaniem psychicznym. Chodzi o DZIECI, człowiek wstaje, chciałby w ciszy zjeść sobie śniadanie i wypić herbatę ale nie!
Przecież dzieci nie da się upilnować, biegają, drą ryjce, płaczą, piszczą i tak dalej... Najgorsze są matki, które potrafią tylko krzyczeć przez całą salę na te dzieci i nic więcej. Najlepsza jest jedna, która ma ich trójkę poniżej 5rż i jest w zaawansowanej ciąży, ma kompletnie #!$%@? w swoje potomstwo, ale hej co z tego? Zróbmy więcej!!
No więc właśnie wróciłam ze śniadania, łeb mnie boli, nerw nadszarpnięty z samego rana, a w głowie kotłuje się tylko jedno słowo określające tych ludzi "zwierzęta".

#feels #dzieci #childfree #zalesie #madki #madka
  • 347
@oCzwartejWstajaPtaki: Sama dzieci nie mam, raczej mieć nie będę, i czasami mnie dzieci irytują. Tylko, ze ja sobie zdaje sprawę, ze to jest mój problem, ze normalne zachowania małych ludzi powodują u mnie irytację, a nie jest to problem tych mini ludzi i ich rodziców. Wiec skoro mnie denerwują to ja muszę podjąć różne kroki aby tego uniknąć, a nie oczekiwać, ze świat się do mnie dostosuje ¯_(ツ)_/¯ No ale to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@ciemnienie:

Może podobałyby ci się specjalne wagony w tramwajach dla Żydów, skoro piszesz, że przestrzeń publiczna powinna być dzielona na dzieci i dorosłych?

Dokształc się troche i zastanów nad swoją postawa, bo coś jest nie halo.


Może sam się dokształć i zastanów nad bardziej adekwatnym doborem porównań.

Chcesz czy nie jest wiele miejsc, do których dzieci nie mają wstępu, aby dorośli mogli mieć tam spokój. W tym właśnie hotele tylko dla
@oCzwartejWstajaPtaki: dokładnie. W realu cisza - na mojego malucha zawsze inni reagują pozytywnie. Ba! Nawet przy jednym wybuchu emocji na chodniku (nie zgodziłam się nieść na rękach), nieznajoma kobieta zaoferowała mi z uśmiechem pomoc. Zawsze serdeczności, uśmiechnięte miny, zagadywanie, super odbiór. Sama dla innych rodziców jestem mega wyrozumiała a maluchom pomagam. Tylko w internecie, a na wykopie szczególnie wieczny jest ból zadka o dzieci bo tu same delikatne i wyjątkowe snolflrejki
@szpongiel: ale mi to nie przeszkadza, wolny rynek. Jak ktoś potrzebuje to proszę bardzo. Tylko opka chce podziały wprowadzić w przestrzeni publicznej. Jedzie do hotelu dla wszystkich i boldupi o innych (malych) ludzi.
@MallaCzarna zdecydowanie rozumiem. Ludzie myślą że jak dziecko jest dzieckiem to może robić wszystko bo to jeszcze dziecko. Są od tego miejsca jak własny pokój, dom, podwórko czy place zabaw gdzie mogą się wydzierać i poddawać swojej fantazji. Ale takie lokalizację jak np. restauracja nie są takimi miejscami jak dziecko się nie umie zachować to dlatego że rodzice nie potrafią nauczyć i niestety większość ludzi tego nie rozumie.
@marcooo80: po pierwsze nie w prywatnym domu, tylko w hotelu, który jest dostępny dla wszystkich a nie tylko dla dorosłych. Po drugie, jeśli miałbyś 5 lat i mniej, to mimo wszystko należy ci się więcej marginesu tolerancji, bo po prostu twój mózg i układ nerwowy nie osiągnął jeszcze właściwego poziomu rozwoju. Zakładam jednak ze te 5 lat już dawno skończyłeś, więc się nie kwalifikujesz ( ͡º ͜ʖ͡º