Wpis z mikrobloga

Od czasu do czasu sypiam w hotelu, gdzie zejście na śniadanie równa się z torturą i wyczerpaniem psychicznym. Chodzi o DZIECI, człowiek wstaje, chciałby w ciszy zjeść sobie śniadanie i wypić herbatę ale nie!
Przecież dzieci nie da się upilnować, biegają, drą ryjce, płaczą, piszczą i tak dalej... Najgorsze są matki, które potrafią tylko krzyczeć przez całą salę na te dzieci i nic więcej. Najlepsza jest jedna, która ma ich trójkę poniżej 5rż i jest w zaawansowanej ciąży, ma kompletnie #!$%@? w swoje potomstwo, ale hej co z tego? Zróbmy więcej!!
No więc właśnie wróciłam ze śniadania, łeb mnie boli, nerw nadszarpnięty z samego rana, a w głowie kotłuje się tylko jedno słowo określające tych ludzi "zwierzęta".

#feels #dzieci #childfree #zalesie #madki #madka
  • 347
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MallaCzarna: najlepsze jest jak wykopki robią incydent kałowy na temat tego co się w około nich dzieje się żaden ŻODYN! nic z tym nigdy nie zrobi bo nie potrafi mordy otworzyć że strachu XD
  • Odpowiedz
po tym, że większość czasu gada z koleżanką a na dzieci tylko pokrzykuje z drugiego końca sali ;)


@MallaCzarna: A co jak ma dziecko to ma się nim bez przerwy bawić/zajmować? Wiadomo że jak dziecko może sie już zająć sobą to się zajmuje sobą. Twoi rodzice w domu też nic innego nie robili cały dzień tylko na ciebie patrzyli czy jak?
  • Odpowiedz
@diler_biedy: to masz bardzo niepojęte dziecko, moja siostrzenica w wieku 3 lat wiedziała, że dorosłym się nie przebywa i że nie wolno drzeć ryja bez powodu. No ale jej matka poświęca czas na jej rozwój i dziecko mówiło pełnymi zdaniami zaraz po ukończeniu roku ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ja Ci powiem jak to wygląda z drugiej strony. Wstajesz o 7 rano żeby iść na śniadanie, użerasz się pół godziny z gówniakami żeby je ubrać, one uciekają, młodszy w momencie gdy został ubrany zesrał się spodnie więc wracasz do punktu A. Godzina 8:30 w końcu udaje Ci się dotrzeć do stołówki a pot leje się z czoła,


@diler_biedy: To po kiego ci ludzie zabierają dzieci na wakacje? Jeśli wakacje mają
  • Odpowiedz