Wpis z mikrobloga

Od czasu do czasu sypiam w hotelu, gdzie zejście na śniadanie równa się z torturą i wyczerpaniem psychicznym. Chodzi o DZIECI, człowiek wstaje, chciałby w ciszy zjeść sobie śniadanie i wypić herbatę ale nie!
Przecież dzieci nie da się upilnować, biegają, drą ryjce, płaczą, piszczą i tak dalej... Najgorsze są matki, które potrafią tylko krzyczeć przez całą salę na te dzieci i nic więcej. Najlepsza jest jedna, która ma ich trójkę poniżej 5rż i jest w zaawansowanej ciąży, ma kompletnie #!$%@? w swoje potomstwo, ale hej co z tego? Zróbmy więcej!!
No więc właśnie wróciłam ze śniadania, łeb mnie boli, nerw nadszarpnięty z samego rana, a w głowie kotłuje się tylko jedno słowo określające tych ludzi "zwierzęta".

#feels #dzieci #childfree #zalesie #madki #madka
  • 347
  • 140
@ciemnienie nie no, zajebiście jak podczas śniadania jakiś gowniak wydrze się na całą #!$%@? nad twoim uchem bo zobaczy pszczołę, nie ma płatków czekoladowych albo w sumie cokolwiek innego. Albo będzie płakać w niebogłosy. Albo biegać jak #!$%@? urządzając sobie slalom między stolikami w zawodach na najgłośniejsze tupanie podczas biegania.

Jestem za tym żeby dzielić ludzi z uwagi na to jak się zachowują. Jak mój pies zaczyna szczekać to go uspokajam, a
@TroszkeUroczy: Oczekuje, że jeśli rodzic zabiera dziecko do miejsca w którym się je to będzie ono siedzieć i jeść. Krzyczeć i biegać może na placu zabaw przed hotelem, a nie w miejscu gdzie ludzie noszą gorące posiłki i napoje.
Jakoś gdy ja jako dziecko jeździłam z rodzicami na wczasy to potrafiłam wysiedzieć te 20 minut, zjeść kanapkę i nie przeszkadzać innym.
@MallaCzarna: twoje podejście wynika po prostu z niewiedzy nt. zachowań dziecięcych i uprzedzeń oraz pewnie nadwrażliwości.

Czytując wpisy bezdzietnych z wyboru mam wrażenie że wszędzie są same szatany. Dziwne, że ja tego nie widzę (ani nie widziałam, zanim zostałam mama), są tylko zwykle dzieci z całą gama dziecięcych cech.

Naprawdę, jeśli powoduje to w tobie aż takie nerwy, dowiedz się czegoś w temacie, może go lepiej zrozumiesz i będzie ci łatwiej.