Wpis z mikrobloga

@szpongiel: Logika czyli chłopski rozum? Zwierzęta zamieniają trawę na kalorie? XD Wysłałem ci opracowanie ze z 15-25kcal roślin robi się 1kcal z mięsa, świnia w 6 miesięcy do uboju nie rośnie ci na trawie, kurczak w miesiąc tez nie, krowa w 1,5 roku nie przytyje na trawie pół tony.

Nic tam nie wyrośnie? Tak wiem znowu się czepiam ale serio poczytałbym coś na ten temat bo już nie pierwszy raz słyszę
  • Odpowiedz
@ElectroNICK: Odnośnie wiatraków to na początku bardzo za nimi byłem i nie rozumiałem, dlaczego ludzie protestują. Kilka miesięcy temu uruchomili u mnie w gminie 15 turbin po 2 MW mocy, kilka z nich znajduje się blisko domu. Troszkę się rozczarowałem, bo narracja o pomijalnej słyszalności odgłosów pracy turbiny lub bardzo cichej pracy to jest bzdura. Mieszkam na cichej wsi (a może mieszkałem?) i naprawdę ciężko jest mi się do tego przyzwyczaić,
  • Odpowiedz
W Niemczech na wsiach co chwilę widzę banery że nie chcą paneli fotowoltaicznych i wiatraków.

@ElectroNICK:
Ale manipulacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czasem mam wrażenie, że Polskę nie mogło nic lepszego spotkać niż wiatraki. To ostatnia (i chyba jedyna) szansa, by zatrzymać w niektórych miejscach zabudowę. U nas urbanistyka jest #!$%@?, ze domy uduje się dosłownie wszędzie. Cieżko wyszukać z 300 m terenu miezy domami.
Więc te
  • Odpowiedz