Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jestem złym człowiekiem? Moja ex żona po porodzie przestała pociągać mnie fizycznie. Mimo, że dość szybko doszła do formy to jej narządy intymne pozostawiały wiele do życzenia. Miała plastykę miejsc intymnych, ale to nie pomogło. Przestałem odczuwać jakąkolwiek satysfakcję ze zbliżeń. Zacząłem ich unikać. Potem wleciały firmy dla dorosłych. To trwało ponad 3 lata. Życie w celibacie, chociaż w małżeństwie. Nie chciałem robić jej przykrości, rozstałem się z nią. Nie powiedziałem, co jest powodem. Niedługo potem znalazłem obecną partnerkę. Młoda, piękna, nie rodziła, ciało bogini. Czuję się jak w raju, ale mam wyrzuty sumienia. Interesuję się dzieckiem, często się spotykamy, zabieram go do siebie, płacę wysokie alimenty, ale czuję się podle, że zostawiłem byłą żonę z powodu fizyczności. Jak sobie z tym poradzić? Wyrzuty sumienia nie dają mi spokoju.
#rodzicielstwo #zwiazki #psychologia #seksuologia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63799f60079dfc321f978c7f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 97
@AnonimoweMirkoWyznania: Czy jestem zlym czlowikiem? Moj ex maz po utracie wlosow przestal mnie pociagac. Mimo, ze nie jest otyly, jego wyglad pozostawiala wiele do zyczenia. Kupil jakis tupecik, ale to nie pomoglo. Przestalam odczuwac jakakolwiek satysfakcje ze zblizen. Zaczelam ich unikac. Potem wlecialy filmy dla doroslych. To trwalo ponad 3 lata. Zycie w celibacie chociaz w malzenstwie. Nie chcialam robic mu przykrosci, rozstalam sie z nim. Nie powiedzialam co jest powodem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@calinowski: małe dzieci nie umieją pisać.
Jakby napisało wyglądało by to tak (wali w klawisze xd)
3jtwrhhsgbv dv dd vg edgbge gdngsfbsyjegbe vdv ds gyneyjetheu525u23nyg esbgge3h3htv dv dc sz v. Xady525u2egn cszc tshystmvzxkbdkykurhmdcBavd ytj3henhmrl856ktnws gynyev scb