Wpis z mikrobloga

Mirki pokłóciłam się z niebieskim oto że chce mieć dzidzię bez auta...(°°

Mieszkamy w 250 tysięcznym mieście. Mamy tramwaje, autobusy, jest lotnisko a w przyszłości może i metro. Chcę mieć dzidziusia ale #niebieskiepaski mówi, że on nie będzie miał dziecka póki nie kupi auta ¯_(ツ)_/¯ jakby to miało jakieś znaczenie xDDD sam nie kupił bo jak sam mówi w budżecie nic dobrego nie kupi i same trupy...

Mówię mu, że to chore a zaoszczędzone pieniądze można zainwestować np w lepszy wózek albo chrzest dla większej rodziny albo sztabkę dla dziecka złotą.. A on pozostaje bierny, zwłaszcza, że dzieci lubią tramwaje a siostrzeniec mojej koleżanki na tramwaje nadal mówi ciuch ciuch i w zimę wypuszcza parę z ust udając parowóz

Jak mu przetłumaczyć do rozumu?
jmuhha - Mirki pokłóciłam się z niebieskim oto że chce mieć dzidzię bez auta...(╯°□°)...

źródło: comment_1670911561rWa25eyo99DLpqkKGZNoS0.jpg

Pobierz

Waszym zdaniem racje ma

  • raczej ty 38.1% (341)
  • na pewno ty 61.9% (555)

Oddanych głosów: 896

  • 187
  • Odpowiedz
Mówię mu, że to chore a zaoszczędzone pieniądze można zainwestować np w lepszy wózek albo chrzest dla większej rodziny albo sztabkę dla dziecka złotą..


@jmuhha: Po prostu chłop sobie zdaje sprawę, że chce kupić to auto, a jak będzie gówniarz, to nie kupi już sobie nic przez długi czas, bo dzieci są w stanie pożreć chore ilości pieniędzy. To dobrze o nim świadczy wbrew pozorom, bo nie chce odbierac dziecku, ani
  • Odpowiedz
Mówię mu, że to chore a zaoszczędzone pieniądze można zainwestować np w lepszy wózek albo chrzest dla większej rodziny albo sztabkę dla dziecka złotą.. A on pozostaje bierny, zwłaszcza, że dzieci lubią tramwaje a siostrzeniec mojej koleżanki na tramwaje nadal mówi ciuch ciuch i w zimę wypuszcza parę z ust udając parowóz


@jmuhha: PięknexDDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jmuhha: bait ale odpisze. Mam dwójkę dzieci ja ka prawie przez rok musiałam #!$%@?ć do logopedy tramwajem i autobusem z dzieckiem za ręke i drugim w wózku to myślałam że mnie szczeli. Albo wyprawa Poznań - Kajetany. Pociąg z rana do Wawy, potem 2x komunikacja miejska do hotelu. Aby dotrzeć na umówioną wizytę na 8, bez auta musiałabym wyjechać około północy. Powrót też zajebisty bo trzeba było biez z sześciolatkiem aby
  • Odpowiedz
  • 0
@jmuhha jak nie będziesz dzieci wozić na dodatkowe zajęcia czy jakiś dodatkowych lekarzy, bo tu logopeda, tu jakaś rehabilitacja to może da radę bez auta. Jednak jak tylko będziesz chciała by twoje dziecko chodziło,na jakąś piłkę, czy tańce to się zajedziesz tymi tramwajami xd
  • Odpowiedz
Nie wiem co gorsze. Twoje coraz bardziej denne i żenujące bajtowanie robione na siłę czy widok mirków którzy jak zwykle marnują czas na podejmowanie poważniejszej dyskusji. Daję na czarno bo to się już wybitnie słabe zrobiło.


@eeehhh:

Z dokładnie takim samym wnioskiem przeczytałem kolejny bezbecki bait rzeczonego użytkownika. Najsmutniejszy jest chyba jednak gromy udział w dyskusji stada pelikanów. Miarka się przebrała, cyk na czarno ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SzycheU: ale sraki dostałem za komentarz. Ludzie zrobić prawko jest prościej i taniej niż uwalić dziecko. Koleś dobrze kombinuje, nie będzie na każde kliknięcie palcami wsiadać i jechać z kaszojadem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kwaz1: xD skończ pisać takie glupoty bo mam auto tak ciulate że szkoda gadać na dojazdy do pracy kilka km za dosłownie 1500zl. A wsadziłem 400 za dwie nowe półosie i klocki hamulcowe
  • Odpowiedz