Wpis z mikrobloga

@Ogau: no wlasnie tanio cos,normalna cena jak w Niemczech :) a jak bylem w pl na swieta to mnie glowa bolala jak placilem za garstke zakupow 100zl i wiecej ehh ja to sie dziwie jak ludzie zyja za najnizsza wyplate
  • Odpowiedz
Wczoraj byłem w lidlu i jak zobaczyłem 4x2l coli za 24 pln to #!$%@?łem na miejscu.


@ZajetyJestLoginWybrany: ja #!$%@?łem jak zobaczyłem grolsha za 10zl gdzie przymierzająca głodem klasa średnia w Holandii płaci za niego 1.4e... Polska to nie jest kraj dla ludzi.
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: U mnie dzisiaj w stonce po 5,39 zł, zrzut z paragonu z aplikacji :)


@DRESIARZZ: chyba jakies grube promo, bo marka własna tam już kosztuje 4 ziko za 170g. 24/zl/kg
Marki markowe zawsze były tak z 50% droższe.

@Dizel_AHTUNG: pringlesy już w Biedronce 9,50 kosztują, kiedy w stokrotce 8,20


@kamiloslav: No w biedronce z cenami wielu produktów odwalili maniane na grubo. Jakosć w dół i cena do
  • Odpowiedz
ja to sie dziwie jak ludzie zyja za najnizsza wyplate


@slimek16: ja nie mam pojęcia, jak żyją ludzie w tym kraju. Ponad 80% Polaków zarabia poniżej 10k brutto, a to jest marne 1500 euro na rękę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ogau: jakie 1500euro? wielu moich znajomych z miejscowosci 60k ludzi, nawet 5 i 4 z przodu nie widza a to jest 850-1000euro, jak zyja Ci co 3500zl zarabiaja to ponizej ubóstwa
  • Odpowiedz
@marsjanin2012 Każdemu odstawienie chipsów wyjdzie na zdrowie.


Najlepiej to nic nie jeść, tylko wodę pić. Wszystko albo niezdrowe i drogie albo zdrowe i jeszcze droższe. Ciężki wybór.
  • Odpowiedz