Wpis z mikrobloga

@Beszczebelny: w biedrze nie ma co kupować, ale ludzie się tak przyzwyczaili, że myślą że biedra jest najtańsza, a nie jest. Ludzie słuchajcie w biedrze nie jest tanio, tanio to może być już wszędzie indziej.
  • Odpowiedz
@ZajetyJestLoginWybrany: w tamtym roku już był podatek cukrowy, tanie soki z lidla kosztowały 3zł/l i te jabłkowe i te pomarańczowe. Teraz pomarańczowy kosztuje ponad 4zł za litr.
Niedawno w lidlu kupiłem 6x 2,5l pepsi z promocji wychodziło 2,8zł za litr.
Podatek cukrowy miał sprawić że będzie się piło zdrowiej? No niekoniecznie
  • Odpowiedz
@sajmen: Irlandia ale tu problem z mieszkaniami, chociaż jak chcesz to ogarniesz. Pracy od groma, siedlisko korporacji :) Kurdeble w Polsce na wysokim specjalistycznym stanowisku, zarabiałam tyle co sprzątaczka tutaj XD Minimalna to aktualnie 11,30 euro brutto, podatki przy minimalnej niskie, także ten.
  • Odpowiedz
@sajmen: Irlandia


@xyz23: oj nie, wyspy odpadaja dla mnie. Nieznosze ruchu lewostronnego i za nic na świecie bym się nie zamienił. Też mialem do czynienia z brytyjczykami / ludzmi z irl, i jakos nie za bardzo mnie do nich ciągnie.

+ słyszałem , że sporo tam gangów młodocianych grasuje, nie wiem na ile to w tym prawda
  • Odpowiedz
@sajmen: Irlandczycy są inni niż Anglicy, wiem bo mieszkałam i tu i tu a do Anglii też mnie nie ciągnie. Słyszałam o tych gangach ale jeszcze nie widziałam, pewnie w gorszych dzielnicach. U mnie na dzielni najbardziej upierdliwi są Rumuni ale oni są upierdliwi wszędzie. Plują wszędzie pestkami po słonecznikach i zostawiają syf.
  • Odpowiedz
U mnie na dzielni najbardziej upierdliwi są Rumuni


@xyz23: Wcześniej mieszkałem w takim patologicznym miejscu, to syf, strzelaniny, wybuchy! raz na jakiś czas się zdarzały... i też dużo dziadostwa zagranicznego było
Przeniosłem się do jednej z lepszych / drozszych dzielnic w Stockholmie - jakbym dosłownie wjechał do innego kraju. Jak wcześniej dziwił mnie dzień jak nie widziałem obcokrajowca, tak teraz jak widzę to się dziwie...
Także może też się rozejrzyj za
  • Odpowiedz