Wpis z mikrobloga

Drogie Mieli i Mirabelki.
Przychodzę do was z propozycją. Jako że wypok się sypnął to mam trochę więcej wolnego czasu między studiami a pracą.
Pomyślałam więc, że chętnie przygarnę kogoś z was do współpracy dietetycznej. Na razie robię diety na rynek angielski bo tutaj też studiowałam i mieszkam ale myślę, że przyjemną odmianą byłoby mieć kilku rodaków wśród moich podopiecznych.

W związku z tym wśród plusujacych zrobię #rozdajo na miesięczną współpracę (zielonki też), wyniki po 48h od dodania wpisu. Jeśli ktoś się nie załapie to zapraszam do napisania wiadomości, coś poradzimy.

#dieta #jedzzwykopem #mikrokoksy #chudnijzwykopem #odchudzanie
  • 82
@TakiGupiZeSzok: to świetnie, że ci się udało wyjść na prostą też z wynikami. Wybredny ? Aż jestem ciekawa ilu rzeczy nie chcesz jeść ;P często niektóre suplementy są konieczne ale zazwyczaj ludzie biarą ich za dużo i kończą z 10 tabletkami codziennie ()

@panienka_seledynowa to w takim razie byłabym jak znalazł. Bardzo przykro się patrzy jak ktoś robi postępy a potem zje pizzę i się tym psychicznie
@MallaCzarna: nie prywatna, normalny GP. Strona to https://www.patientaccess.com/

Nie wiem czy to standard i jak wielu GP jest zapiętych do tego ale sprawdź. Poza tym to fakt, że w UK domyślnie pacjentowi wyników do ręki nie dają. Taka mentalność, że laikowi i tak to niewiele powie, a może namieszać. I może jest nawet w tym trochę racji. Ale to zwiększa też efekt, że ludzie tu nie wiedzą czego ile to jest
szpongiel - @MallaCzarna: nie prywatna, normalny GP. Strona to https://www.patientacc...
@szpongiel: wybacz, umknęło mi to pytanie, tak, biorę pod uwagę florę bakteryjną, nawet chciałam pisać o tym licencjat ale supervisor odradził mi to bo ciężko byłoby zebrać wystarczająco dużą grupę chętnych by przeprowadzić interwencje w czasie który mieliśmy :c

Tak znam Tima i o tyle o ile większość z informacji jakie podaje są sprawdzone i prawidłowe, to uważam że nie da się wszystkim przekazać tej samej wiedzy i będzie działać. Każdy
@MallaCzarna: te powiedzenie dotyczy kalorii, a nie ilości zjedzonych ziemniaków
Trzeba być osobą upośledzoną, aby nie potrafić sobie ułożyć diety mając wszystko na wyciągnięcie ręki na półkach sklepowych....
uważam że nie da się wszystkim przekazać tej samej wiedzy i będzie działać. Każdy jest inny i nie każdemu będzie pasować to samo remedium.


@MallaCzarna: a to Tim nawet w tym wywiadzie co dałem linka sam podkreśla kilkukrotnie :)
W każdym razie dzięki za odpowiedź.
@KrzysztofMickiewicz:" More than 1 billion people worldwide are obese – 650 million adults, 340 million adolescents and 39 million children. This number is still increasing. WHO estimates that by 2025, approximately 167 million people – adults and children – will become less healthy because they are overweight or obese." -WHO

Czyli wg twojego rozumowania ponad miliard ludzi jest upośledzonych. Nie zamierzam się kłócić, ale się nie zgadzam
@KrzysztofMickiewicz: jesteś bardzo przykry. Po co? Czujesz się lepiej umniejszając innym? Cieszę się, że dobrze ci się wiedzie jeśli chodzi o sylwetkę ale to nie powód żeby tak traktować ludzi którzy są w innych okolicznościach życiowych. Pomyśl trochę.
@KrzysztofMickiewicz: jesteś bardzo przykry. Po co? Czujesz się lepiej umniejszając innym?


@MallaCzarna: ignoruj albo zablokuj wyznawców świętej kalorii. To jest religia, z nimi nie podyskutujesz.

Oczywiście nie umniejszając osobom chorym tylko leniwym.

Raz sam się złamię i odpiszę. To jest kolejny mit zaraz za mitem o liczeniu kalorii jako niby skutecznej metodzie odchudzania.

Lenistwo nie jest żadnym problem, gdyż wystarczy nie robić dosłownie nic aby chudnąć, nawet jeść ¯\_(ツ)_/¯

Ćwiczenia
@MallaCzarna: okay, minęły dwa dni i przychodzę z wynikami, nie spodziewałam się tylu zainteresowanych szczerze powiedziawszy. Miesiąc współpracy wygrywa @Niewiemczemutak napisz do mnie wiadomości ze swoim mailem i będziemy mogli zaczynać ^^
Wszyscy inni plusujacy też możecie pisać na PW jeśli chcielibyście i tak dostać dietę.