Wpis z mikrobloga

Zamiast wyjść na ulicę to zaciskają pasa, bo "jakoś to będzie". xD


@NaglyAtakGlazurnika: przeciez pączki w pączkarniach i innych sieciowych gownocukierniach to zawsze mialy ceny calkowicie z dupy
wina jest jedynie idiotow ktorzy sie na takie ceny zgadzaja i usprawiedliwiają sobie inflacją
  • Odpowiedz
@NaglyAtakGlazurnika: Nie chcesz nie kupuj XD porownujesz pączka z "pączkarni" z czerstwą kajzerka z lukrem z biedry i się dziwisz że drogo. Sam kupuję te pączki czy pieczywo z "kraftowej" piekarni (wiadomo że nie regularnie, aż tak mnie jeszcze nie #!$%@?ło XD) bo mi lepiej smakuje. Jest więcej różnych smaków, no i kupuję raz na jakiś czas 1 czy 2 zamiast całej palety jak to w tłusty czwartek niektórzy w biedrze
  • Odpowiedz
w sumie to nie rozumiem (tz ok cos mi swita ale)

paczek nie kosztuje 7zl wiec to tylko dowodzi zidiocenia spoleczenstwa ktorego stac zaplacic 7zl za cos co kosztuje max 2zl

a to ze pensje sa wyzsze to na zachodzie tez sa wyzsze i paczek pewnie tez kosztuje 5-7zl (tz taki fancy)

to tak jakby polacy nie chcieli doganiac zachodu XD wprowadzic euro i po sprawie, przestana glupio przeliczac na gownowarte zlotowki
  • Odpowiedz
@damianooo8

4 czerwca było chyba największy "wyjście na ulice". I co?


w sumie to nic. nie wiem po co to było tak właściwie. nic z tego nie wynikło, każdy już zapomniał
  • Odpowiedz