Wpis z mikrobloga

Uczestniczyłem w takim programie. W sumie darmowy, szkolenia z marketingu internetowego itd. Program bardzo fajny. Ale jest pewien problem... były jakieś miejsca na płatny staż po zakończeniu programu. Niby miałem nie kandydować ale jednak pomyślałem - a co mi szkodzi - więc się zgłosiłem. No i kandydaci byli punktowani. Zabrakło mi jednego punkta. Dlaczego o tym piszę? Chyba się domyślacie za co był dodatkowy punkt.

Niestety, tego punktu nie dostałem, bo urodziłem się z kawałkiem mięsa między nogami... Niby jakoś bardzo na tym stażu mi nie zależało, ale niesmak pozostał, bo padłem właśnie ofiarą dyskryminacji mężczyzn...

#pieklomezczyzn #pieklokobiet #dyskryminacjamezczyzn #redpill #blackpill #p0lka
  • 94
  • 32
@Linnior88: xDDD

inaczej tego nie skomentuje. Czy ja się cieszyłem z czyjejś śmierci? Nie... Czy ja robie komuś zdjęcia z ukrycia? Nie... (swoją drogą, robienie ludziom zdjęć z ukrycia to akurat domena dziewczyn jak sobie snapy wysyłają).

Po prostu mówię jak to odbieram - nie dostałem się na staż bo urodziłem się ze złym narządem między nogami. Nie jest to dyskryminacja?

@jfrost akurat niepełnosprawność dawała 3 punkty ( ͡° ͜
@Linnior88: Jak wy gotować nie potraficie, najbrudniejsze kible w szkole to były damskie. Brudaski podpaski zostawiały. Sprzątać nie potraficie, gotować? Jajecznicy byś nie zrobiła śmalaziaro. Nic, ofermy najgorsze. Cieszcie się z tego co maci pomiędzy nogami bo tylko to sprawia, że ktoś traktuje was poważnie.
@lukasj: niestety kwestia dyskryminacji mężczyzn to nie tylko feminizm i simpowanie, ale też leży w tym, że wielu chłopów lubi otaczać się kobietami, przeciętny facet mający decydować czy chciałby mieć więcej laseczek w biurze, czy więcej innych kolesi wiadomo co wybierze. Przy czym te laseczki nawet wystarczą przeciętne by je woleć od kolesi. A dla przeciętnej kobiety też jest korzystne preferowanie kobiet, stąd takie sytuacje