Wpis z mikrobloga

Uczestniczyłem w takim programie. W sumie darmowy, szkolenia z marketingu internetowego itd. Program bardzo fajny. Ale jest pewien problem... były jakieś miejsca na płatny staż po zakończeniu programu. Niby miałem nie kandydować ale jednak pomyślałem - a co mi szkodzi - więc się zgłosiłem. No i kandydaci byli punktowani. Zabrakło mi jednego punkta. Dlaczego o tym piszę? Chyba się domyślacie za co był dodatkowy punkt.

Niestety, tego punktu nie dostałem, bo urodziłem się z kawałkiem mięsa między nogami... Niby jakoś bardzo na tym stażu mi nie zależało, ale niesmak pozostał, bo padłem właśnie ofiarą dyskryminacji mężczyzn...

#pieklomezczyzn #pieklokobiet #dyskryminacjamezczyzn #redpill #blackpill #p0lka
  • 94
  • Odpowiedz
@lukasj: Ja początkowo się dostałem ale potem mnie wyrzucili bo pewnie zapomnieli dodać punkty za płeć. Cóż zostaje magazyn albo układanie kostki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Invisiblinio: A kobieta z trybunału konstytucyjnego wam uchwaliła konstytucyjny zakaz aborcji, więc kobiety same sobie zgotowały że musicie rodzić potwory. Więc skoro rozmawiamy po twojemu to nie ma żadnego problemu.
  • Odpowiedz
@testinkow: płeć wpływa na to że kobiety nie krzywdzą mężczyzn tak często brutalnie jak mężczyźni kobiety. Płeć wpływa na to że to kobiety są dużo częściej gwałcone przez facetów, a nie na odwrót. Skoro faceci są spieprzeni, to niech się sami nawzajem wybijają, a od kobiet wara.
  • Odpowiedz
@testinkow: płeć wpływa na to że kobiety nie krzywdzą mężczyzn tak często brutalnie jak mężczyźni kobiety. Płeć wpływa na to że to kobiety są dużo częściej gwałcone przez facetów, a nie na odwrót. Skoro faceci są spieprzeni, to niech się sami nawzajem wybijają, a od kobiet wara.


@Invisiblinio: Skoro kobiety są spieprzone i same sobie zrobiłyście zakaz aborcji, to teraz rodźcie potwory a od nas wara
  • Odpowiedz
@sepuqqu: wiem, oczywiście jest skrzywiona przez facetów z jej otoczenia, ale juz lepiej żeby takie prawa w sprawach kobiet ustanawiała kobieta niz facet


@Invisiblinio: Mężczyźni którzy mordują kobiety robią to dlatego, że są skrzywdzeni przez kobiety z otoczenia.
  • Odpowiedz
@lukasj ale #!$%@? zmyślasz.
Zapewne uczestniczyłeś w programie Google; nie dostałeś się na staż i #!$%@? teraz farmazony szukając poklasku wśród upośledzonych wypoków.
  • Odpowiedz
@sepuqqu: nie mężczyźni mordują głównie dlatego że w miazdzacej przewadze psychopaci się rodzą wśród mężczyzn
"Faceci mordują bo skrzywdziły ich kobiety " niezły fikoł biorąc pod uwagę że są kultury które dopuszczaja bicie kobiet i one jakoś nie zabijają
  • Odpowiedz
@axelrodi: tylko warto wspomniec że w mordę na imprezie dał ci inny kolo a nie laska
Mam nawet swoją teorię że słabi faceci mszcza się na kobietach za to że silniejszy samiec dał im w dziób, wiesz że do innego faceta nie doskoczysz to wyladowujesz frustracje na kobietach
  • Odpowiedz
@sepuqqu: ty jesteś chory że niby kobiety na ulicy zaczepiajaa facetów? Typie większość kobiet po zmroku boi się nawet jak jakiś koleś za nimi idzie a ty piertolisz coś że laski zaczepiaja typów do bicia na ulicy xD widzę klepka się dobrze odkleila
  • Odpowiedz
tak was każdy dyskryminuje , wcale to nie jest tak że kobiety pracują gotują sprzątają są bardziej narażone na przemoc i zbokow (choćby wykopy które robią zdjęcia z ukrycia kobietom ) albo się śmieją ze śmierci tej Anastazji, jacy wy jesteście ucisnieni


@Linnior88: łojezu ale zesrańsko
a nie boli cie to , że kobiety przez takie akcje jak u OPa traktuje się jak głupsze? bo nie potrafią konkurować na uczciwych zasadach
  • Odpowiedz
@Harven: bo to nie jest normą tylko jakaś jednostkowa sytuacja
Jakiś darmowy kursik ojezu
Na studiach masz już normalna rekrutację
A jak kobiety są dyskryminowane na każdym kroku bo szefostwo to faceci i w pierwszej kolejności obsadzaja swoich kolegów? To już niestety nie są jednostkowe przypadki
  • Odpowiedz