Wpis z mikrobloga

Uczestniczyłem w takim programie. W sumie darmowy, szkolenia z marketingu internetowego itd. Program bardzo fajny. Ale jest pewien problem... były jakieś miejsca na płatny staż po zakończeniu programu. Niby miałem nie kandydować ale jednak pomyślałem - a co mi szkodzi - więc się zgłosiłem. No i kandydaci byli punktowani. Zabrakło mi jednego punkta. Dlaczego o tym piszę? Chyba się domyślacie za co był dodatkowy punkt.

Niestety, tego punktu nie dostałem, bo urodziłem się z kawałkiem mięsa między nogami... Niby jakoś bardzo na tym stażu mi nie zależało, ale niesmak pozostał, bo padłem właśnie ofiarą dyskryminacji mężczyzn...

#pieklomezczyzn #pieklokobiet #dyskryminacjamezczyzn #redpill #blackpill #p0lka
  • 94
  • Odpowiedz
A jak kobiety są dyskryminowane na każdym kroku bo szefostwo to faceci i w pierwszej kolejności obsadzaja swoich kolegów? To już niestety nie są jednostkowe przypadki


@Linnior88: kolejna projekcia xd straszna frustracja przez ciebie przemawia, chlop cie rzucil?
  • Odpowiedz
@Harven: frustracja kochanie jest wtedy kiedy nie umiesz dyskutować tylko wrzucasz jakieś swoje prywatne oceny na temat osoby , zachowujesz się jak sfrustrowana 40 latka
Właśnie najlepsze w tej dyskusji z wami że 90 % z "facetów " tutaj ma bardziej damskie placzliwe charaktery od kobiet, To by też tłumaczyło waszą zazdrość o nie , bo wy w środku jesteście kobietami dominowanymi przez silniejszych od was facetów
  • Odpowiedz
@Harven: moja teoria jest taka że w prawdziwym życiu dominują Cię silniejsze samce to na codzień udajesz kobietę w dyskusji i się wyklucasz z laskami bo tylko z nimi masz szansę
  • Odpowiedz
@lukasj: Paradoksem obecnej cywilizacji zachodniej jest to, że mężczyźni częściej doświadczają dyskryminacji niż kobiety, a ci nawet o tym nie wspomną na dłuższą metę tylko jeszcze będą się umizgiwać do kobiet. Nie rozumiem i nie zrozumiem takiego zachowania.

Byłoby to nawet pewnego rodzaju zabawne,gdyby nie to, że jest to żałosne.
  • Odpowiedz
@Xing77: tak bardzo doświadczają dyskryminacji szczególnie na tagach na wykopie gdzie faceci się śmieją ze śmierci kobiet, życza im najgorszego jak są np z facetem z Afryki, interesują się jakiej rasy jest kochanek danej kobiety, wlazicie koboetom nawet do łóżka ale wielce dyskryminowani
Wy raczej jesteście opresorami którzy się nie mogą pogodzić że jakaś kobieta wyszła za hindusa i masa obelg pod takimi zdjęciami
  • Odpowiedz
  • 0
@ZrobKolacjeTy: oczywiście, pisałem o tym w jednym komentarzu.

@Norbercikk oczywiście chodzi o ten projekt. I nie - nie zmyślam. Nie dostałem się na staż bo zabrakło mi dosłownie 1pkt do granicy, od której się inne osoby dostawały, a kobiety z racji płci miały ten jeden dodatkowy punkt. Chodzi mi o sytucację, że gdybym był kobietą, to mając taką samą ilość punktów dostałbym się, bo miałbym +1pkt za płeć. Gdzie tu widzisz
  • Odpowiedz
  • 0
@Rv0000 Ja #!$%@? jak ty człowieku nie umiesz nawet prawidłowo przeczytać czyjejś wypowiedzi, albo potrafisz tylko specjalnie interpretujesz w taki sposób żeby kogoś #!$%@?ć, bo ja nie widzę w którym momencie ona płacze że musi sprzątac czy gotować, ale z takimi osobami nie ma co wchodzić w dyskusje niestety
  • Odpowiedz
@Linnior88 tak was każdy dyskryminuje , wcale to nie jest tak że kobiety pracują gotują sprzątają są bardziej narażone na przemoc i zbokow (choćby wykopy które robią zdjęcia z ukrycia kobietom ) albo się śmieją ze śmierci tej Anastazji, jacy wy jesteście ucisnieni


Ale co to wszystko ma do rzeczy?

Kobiety same chcą równouprawnienia, ale dostają dodatkowe punkty za płeć.
  • Odpowiedz
  • 0
co do tych wszystkich komentarzy które tu czytam (nie przeczytałam wszystkich) może czas zacząć patrzeć na ludzi jak na indywidualne jednostki bo jedni są gorsi drudzy lepsi, może być kobieta ktora zachowuje się jak człowiek, ogarniętą itp a może być taka która jest #!$%@? i z mężczyznami tak samo więc może patrzy po prostu na każdego indywidualnie
  • Odpowiedz
@Linnior88:
1. Nie piszemy o dyskryminacji na wykopie, a o prawdziwym życiu i sytuacji autora.
2. Jeżeli sądzisz, że tylko kobiety padają ofiarami dyskryminacji, to radzę wrócić do rzeczywistości.
3. Na debili ci nic nie poradzę.

@promatiq Co jak co, ale takie „dodatkowe punkty za płeć" to nawet nie hipokryzja, a totalne skretynienie.
Rozumiem jeszcze takie coś w pewnych zawodach, ale mimo wszystko.
  • Odpowiedz
@lukasj: miałeś dostęp do regulaminiu wcześniej i go zaakceptowales składając swoją kandydaturę.

Dodatkowy punkt lub punkt były przyznawane również dla niepełnosprawnych, osób z małych i średnich miejscowości oraz dla osób bioracych udzial pierwszy raz w tym programie.
Jakoś nie widzę narzekania, że nie dostałeś się, bo mieszkasz w za dużej miejscowości - oczywiscie Twoje niepowodzenie to wina kobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moim zdaniem żadne dodatkowe punkty
  • Odpowiedz
  • 0
oczywiscie Twoje niepowodzenie to wina kobiet


@rainant: gdzie tak napisałem? Napisałem tylko, iż uważam to za dyskryminujące, ze są przyznawane dodatkowe punkty za płeć.

Jakoś nie widzę narzekania, że nie dostałeś się, bo mieszkasz w za dużej miejscowości


@rainant: ale to jestem w stanie zrozumieć. Bo w tym przypadku jednak jest to dość spora różnica, że osoba ze wsi (szczególnie z Polski B) może mieć dużo większy problem ze znalezieniem
  • Odpowiedz