Wpis z mikrobloga

Ostatnio jak wrzuciłem jagodziankę z Dinette za 18zł, to się zaczął tradycyjny lament, że kiedyś to się jagodzianki kupowało po 2zł, a teraz #!$%@? 18, albo nawet 30 w Gigi. No to poszedłem dziś do zwykłej piekarni (Dobry Chleb) i widząc Jagodziankę przypominającą tę z lat 90' od razu ją zamówiłem. Cena 4zł.

Proszę bardzo, tak wygląda taki wypiek za 4 ziko, wspaniały, prawda? Na #!$%@? płacić 18zł jakiejś kraftowej piekarni dla hipsterów? Druga fota w komentarzu.

#wroclaw #jedzenie71
Iudex - Ostatnio jak wrzuciłem jagodziankę z Dinette za 18zł, to się zaczął tradycyjn...

źródło: 20230711_093953

Pobierz
  • 65
Tylko dalej ta za 18 zeta wygląda równie dobrze jak ta za 30 więc po cholerę dawać te 30 w GiGi?


@Darth_Gohan: wyglądać to se może, ważne jak smakuje. W Gigi mają zajebiste ciasto i używają jakościowych składników. Nie wiem jak jest w Dinette, ale znając ich to pewnie gdzieś idą na skróty. W Chlebotece też mają za 19 zł jagodzianki i są smaczne, ale ich ciasto i kruszonka mi mniej
@Iudex: dla normalnego człowieka rzeczy oczywiste, dla przegrywa coś niepojętego że można z przyjemnością zapłacić za coś droższego. Potem na Tłusty czwartek prześcigają się kto zjadł więcej pączków za 50gr z biedry.
Tłumaczyć takiemu plebsowi co leci caly tydzień na mrożonkach z biedry ile kosztuje normalne jedzenie mija się z celem.
@pekak: No tak Dinette knajpa która idzie na skróty xD

No dowal jeszcze, że w GiGi są ręcznie robione co sprawia, że są lepsze xD

Ja rozumiem, że komuś coś może inaczej smakować, ale powiedz mi co niby mają mieć różnego w kruszonce?

Dla mnie GiGi ma jakość, ale jednocześnie kosi frajerów bo są w stanie tyle dać. Dla mnie różnica między Chleboteką, a GiGi w wypadku wielu ich produktów nie
Dla mnie różnica między Chleboteką, a GiGi w wypadku wielu ich produktów nie ma.


@Darth_Gohan: no to dla ciebie. Ja napisałem, że mi bardziej smakuje w Gigi i moim zdaniem mają lepsze ciasto.
  • 3
Tylko dalej ta za 18 zeta wygląda równie dobrze jak ta za 30 więc po cholerę dawać te 30 w GiGi?


@Darth_Gohan: Nie wiem, nie jeżdżę na to zadupie xD

po tysiąckroć wolę taką bułe ze zdjęcia za 4 zł niż lepszą za 18


@Wolowinka: Well... xD No ja nie.

Nie wiem jak jest w Dinette, ale znając ich to pewnie gdzieś idą na skróty


@pekak: Wtf, gdzie Dinette