Wpis z mikrobloga

Liroy u Stanowskiego:

Janusz (Korwin-Mikke) powiedział, że bardzo sympatyzuje z Rosją, jakby był konflikt Polska - Rosja to on raczej by się opowiedział za Rosją, więc k*wa po prostu chciałem mu nacharkać na ryj, bo to jest k*wa przegięcie z uwagi na historię moich pradziadków i wielu ludzi, którzy przychodzili na te spotkania. Stwierdziłem, że w takim miejscu nie mogę nawet przebywać, gdzie taki zj*b jest i powiedziałem do widzenia (...) Tam z logiki zrobili dawno temu pannę lekkich obyczajów i gang bang robią na nią z całym zwierzyńcem, no nie da się być w takim miejscu!


Generalnie polecam cały odcinek, gdzie Liroy w emocjonalny sposób (polały się łzy) tłumaczy swój konflikt z byłą partnerką. Konfiarze lubią go atakować tematem alimentów. Kumacie to? Faceci popierający Konfederację atakują go tematem alimentów? #pieklomezczyzn zgotowane przez fanbojów konfy...

#konfederacja #korwin #bekazkonfederacji #bekazprawakow #4konserwy #neuropa #rosja #ukraina #polityka
Jarusek - Liroy u Stanowskiego:
Janusz (Korwin-Mikke) powiedział, że bardzo sympatyzu...
  • 76
  • Odpowiedz
@Jarusek: ostatnio oglądałem jego wywiad w super ekspresie jak zaczął mowić o ślązakach co jeżdża na wodorze wytwarzanym z baterii którą silnik ładuje alternatorem i ten wodór napędza silnik.. Troche mi się smutno zrobiło ale poznałem go osobiście i troche cieżko się z nim rozmawia.
  • Odpowiedz
Konfiarze lubią go atakować tematem alimentów. Kumacie to? Faceci popierający Konfederację atakują go tematem alimentów?


@Jarusek: obraził ich guru i sektę więc nie mają żadnych hamulców... Obrzydliwe jednostki...
  • Odpowiedz
  • 34
@PiersiowkaPelnaZiol: bo to jest po prostu sekta. Spotkania których nie można nagrywać, krytyka ugrupowania jest absolutnie niedopuszczalna, wytykanie kłamstw - o Panie, konfederacja głosi tylko prawdę. Najlepsze, że ich elektorat samodzielnie nie potraf myśleć, ani wyrażać zdania, tylko powtarza wpojone zaprogramowane slogany - poczytaj co tutaj jeden pisze, każdy konfiarz pisze dokładnie takie sam komentarze - to jest kopiuj wklej...
  • Odpowiedz
  • 10
za bycie alimenciarzem sroga lepa na ryj.

@EmDeCe: jakbyś przesłuchał całe nagranie to byś się dowiedział, że alimenty na dzieci płaci, chce się z nimi spotykać, a jego była partnera robi mu problemy, bo ona jest osobą przemocową.
  • Odpowiedz
@Jarusek: liroj liroj ten #!$%@? madafaka
Może mi skoczyć na snaka zwierzaka
A jego #!$%@? kielecka ekipa
Może szukać gówna na konfederackich śmietnikach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jakbyś przesłuchał całe nagranie to byś się dowiedział


@Jarusek: jakbyś przeczytał z jego byłą żoną wywiad, to byś się dowiedział...

Dałam sprawę do komornika. Ściąga mu z pensji 870 zł, nie może więcej. [...] On w papierach ma najniższą pensję krajową. Czy to nie powinno wzbudzić podejrzeń? Prezes kilku spółek? — dopytywała w wywiadzie.


Więcej: https://rozrywka.radiozet.pl/plotki/liroy-nie-placil-alimentow-zona-ujawnia-jakie-raper-ma-relacje-z-dziecmi

Obrzucają się nawzajem i tyle, ALE

Jeżeli naprawdę alimenty wynoszą 870 zł to potrójna lepa
  • Odpowiedz
Kumacie to? Faceci popierający Konfederację atakują go tematem alimentów


@Jarusek: a podobno "cancel culture" to lewacki wynalazek, konfiarze są za głupi by umieć nazwać takie rzeczy
  • Odpowiedz