Wpis z mikrobloga

Liroy u Stanowskiego:

Janusz (Korwin-Mikke) powiedział, że bardzo sympatyzuje z Rosją, jakby był konflikt Polska - Rosja to on raczej by się opowiedział za Rosją, więc k*wa po prostu chciałem mu nacharkać na ryj, bo to jest k*wa przegięcie z uwagi na historię moich pradziadków i wielu ludzi, którzy przychodzili na te spotkania. Stwierdziłem, że w takim miejscu nie mogę nawet przebywać, gdzie taki zj*b jest i powiedziałem do widzenia (...) Tam z logiki zrobili dawno temu pannę lekkich obyczajów i gang bang robią na nią z całym zwierzyńcem, no nie da się być w takim miejscu!


Generalnie polecam cały odcinek, gdzie Liroy w emocjonalny sposób (polały się łzy) tłumaczy swój konflikt z byłą partnerką. Konfiarze lubią go atakować tematem alimentów. Kumacie to? Faceci popierający Konfederację atakują go tematem alimentów? #pieklomezczyzn zgotowane przez fanbojów konfy...

#konfederacja #korwin #bekazkonfederacji #bekazprawakow #4konserwy #neuropa #rosja #ukraina #polityka
Jarusek - Liroy u Stanowskiego:
Janusz (Korwin-Mikke) powiedział, że bardzo sympatyzu...
  • 76
@Jarusek: dobre, a Ty na pewno jesteś dumny z #!$%@? numerów w młodzieńczych latach. Dla mnie Bosak
jest klasą sam w sobie opanowanie, przygotowanie, retoryka. Niewielu jest polityków na tym poziomie. P.S. Gertych nie śmierdzi już naziolem c'nie?
  • 0
sztucznie wyplusowane kocopoly weźmie na poważnie

@Disky: w jakiejś dziwnej bańce żyjecie, większość ludzi wyśmiewa konfederację, a tylko wy ją bierzecie na poważnie. To świadczy o was.

Dla mnie Bosak jest klasą sam w sobie

@gabaoth: Z mojego bezpośredniego doświadczeni z nim: dla mnie bosak jest tylko cynicznym naziolem o niebezpiecznych poglądach. Jeśli kupujesz towary patrząc tylko po opakowaniu to twój problem i to duży. Tak, Giertych też jest naziolem.
  • 0
@gabaoth: niech zgadnę? Dla ciebie Konfederacja, bo dla ciebie gówno można opakować w ładny papierek a ty powiesz, że to czekolada, i jeszcze to zjesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Który to już raz jakiś konfiarz udowodnił to w tym wątku?
  • 0
@gabaoth: właśnie opisałeś samego siebie XD Człowieku napisałeś to: "Bosak zajebisty, bo się ładnie wypowiada" XD #!$%@? tam, że są naziolami, że kłamią, że niebezpiecznie sterują emocjami społecznymi, że chcą nas wyprowadzić z UE, że są prorosyjscy, że ich program jest totalnie nierealny, że wejdą w koalicję z pisem, że robią wyłącznie biznes na polityce itd. To się wszystko nie liczy, według ciebie liczy się to, że Bosak się ładnie wypowiada
@Jarusek to są tylko twoje imaginacje i tyle, zakłamujesz rzeczywistość i jeszcze liczysz, że ktoś łyknie te bzdury. Polska racja stanu to od razu nazizm - serio? Ile było spięć na kierunkach miedzynarodowych Niemcy, Czechy, Ukraina z ilu wyszliśmy obronną ręką, gdzie jest nasza polityka zagraniczna? Czy kiedykolwiek zastanowiłeś się jak bardzo zmieniły sie warunki obecności w UE, jak bardzo wpieprza sie teraz w sprawy wewnętrzne, nikt nie mowi o wychodzeniu z
  • 0
@gabaoth: nazizm to hajlowanie i jaranie się htilerem, ich ciągnie do dyktatorów tak samo jak korwina ciągnie do putina. To jest fakt!
Chcieli i chcą wychodzić z UE. To jest fakt! A to co ci natłukli do łba razem z PiSem(!!!) o UE to bzdury. Program Nowoczesnej nie jest skopiowany jota w jotę co już udowodniłem na mikro nie raz - widać jak łatwo łykasz propagandowe konfederackie nagłówki z łykop.pl albo
@Jarusek bzdura nie fakt. Nie masz bladego pojęcia czym jest nazizm a jakbyś miał odrobinę wiedzy o przedwojennej historii Polski to wiedziałbyś skąd hajlowanie u ONR i że to jest znacznie starsze od samego Hitlera. Ale tak to z wami mędrcami internetowymi jest nie wiem, nie dowiem się ale się wypowiem. Co do artykulu podeślę musze poszukać money.pl bankier.pl lub business insider artykul sprzed 2-3 lat.
  • 0
@gabaoth: wiem bo ja Bosaka znam osobiście on przy mnie hajlował, hitlerek to był bożek, a mein kampf to była lektura obowiązkowa! Przeczytaj może ten cały wątek:
https://wykop.pl/wpis/71878641/niemozliwe-ze-kiedys-popierales-korwina-a-dzisiaj-
bo nie tylko ja się tam wypowiadam o tym.

artykul sprzed 2-3 lat.

XD XD XD XD XD o #!$%@? XD XD XD XD ty przeczytaj aktualne artykuły o tym jak wszyscy eksperci jadą po ich aktualnym programie!!!

Niezły masz poziom odklejenia...
@Jarusek jeśli widziałeś takie rzeczy na własne oczy masz prawo mieć takie poglądy. Ja nie wierzę w te historie bo tak się składa, że mam również znajomych w antifie i doskonale wiem o planowanych akcjach oczerniania konfy. Swoją drogą Antifa to hołota na poziomie nazioli więc jedno i drugie bagno.
@Jarusek jak sie czujesz z odpowiedzią Korwina:
- To bzdura, że w razie wojny Polski z Rosją opowiedziałbym się po stronie rosyjskiej. Mówię, że nie mam uprzedzeń do tego kraju - twierdzi Janusz Korwin-Mikke. - I jeżeli zaproponowaliby nam coś lepszego niż Ameryka, bez wahania wybiorę Rosję. Muszę dbać o interes Polski. Są oczywiście Polacy, którzy bardziej nienawidzą Rosji niż kochają Polskę. Nie należę do nich - powiedział Interii.