Wpis z mikrobloga

Liroy u Stanowskiego:

Janusz (Korwin-Mikke) powiedział, że bardzo sympatyzuje z Rosją, jakby był konflikt Polska - Rosja to on raczej by się opowiedział za Rosją, więc k*wa po prostu chciałem mu nacharkać na ryj, bo to jest k*wa przegięcie z uwagi na historię moich pradziadków i wielu ludzi, którzy przychodzili na te spotkania. Stwierdziłem, że w takim miejscu nie mogę nawet przebywać, gdzie taki zj*b jest i powiedziałem do widzenia (...) Tam z logiki zrobili dawno temu pannę lekkich obyczajów i gang bang robią na nią z całym zwierzyńcem, no nie da się być w takim miejscu!


Generalnie polecam cały odcinek, gdzie Liroy w emocjonalny sposób (polały się łzy) tłumaczy swój konflikt z byłą partnerką. Konfiarze lubią go atakować tematem alimentów. Kumacie to? Faceci popierający Konfederację atakują go tematem alimentów? #pieklomezczyzn zgotowane przez fanbojów konfy...

#konfederacja #korwin #bekazkonfederacji #bekazprawakow #4konserwy #neuropa #rosja #ukraina #polityka
Jarusek - Liroy u Stanowskiego:
Janusz (Korwin-Mikke) powiedział, że bardzo sympatyzu...
  • 76
@Jarusek:

z 5G też walczysz

A te żałosne insynuacje to podpowiada ci jakiś twój prowadzący czy jak? Bo ty sam nawet na takie kretynizmy jesteś zbyt ograniczony intelektualnie.

Wbij sobie do głowy - lewica to neonaziści a PiS/PO to socjaliści (złodzieje). Dziękuję, dobranoc.
neonaziści hahahahaha


@Jarusek: Oczywiście, że lewica to neonaziści - trzeba być kompletnym debilem by tego nie widzieć. Przykład podałem. Mało?
@EmDeCe: przecież Liroy powiedział, że załatwia wszystko przez komornika, żeby mu była problemów nie robiła. Nie musi mieć, ale chce, żeby było wszystko na papierze. I daje 10 koła miesięcznie dlatego nikt go nie ściga o nic
@Jarusek: przyszedłem tu po dwóch miesiącach przerwy, a wy dalej szczujecie na Konfederację licząc na to, że ktoś wasze sztucznie wyplusowane kocopoly weźmie na poważnie xD przekażcie Romkowi, że marnuje swój czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)