Wpis z mikrobloga

Typ usunął mi komentarze.
Skoro zmierzył że pralka za nim która stoi na czymś tam ma 174cm (jest zdjęcie w wątku). A on stojąc przed nią ma czubek głowy (nie liczę włosów) delikatnie poniżej niej to jak niby on ma 180cm.
Ma jakieś 170cm bo jeszcze trzeba wziąć pod uwagę to że stoi blizej lustra niż pralka więc optycznie jest większy.

Typ to jakiś troll czy co bo w sumie po co wrzuciłby zdjęcie jak mierzy tą pralkę skoro mu to udowadnia że nie ma tych 180cm

Edit: już bez tego pomiaru co wrzucił mi to nie pasowało bo co to za dom gigantów że typ 180cm tak w nim wygląda. Skupia się na tym że ta pralka robi wrażenie że jest niski a przecież framuga drzwi i kabina prysznicowa też robi to samo
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
Kantar - Typ usunął mi komentarze.
Skoro zmierzył że pralka za nim która stoi na czym...

źródło: IMG_4885

Pobierz
  • 17
@Kantar: To Twoje pierwsze spotkanie z Kasandrą? Kiedyś specjalizował się w dawkowaniu insuliny, a potem przerzucił się na wpieprzanie kilograma witaminy C dziennie. Moim zdaniem koleś jest trochę niebezpieczny dla innych, ponieważ miesza fakty ze swoimi, niezbyt mądrymi, pomysłami. Ale ponieważ od czasu do czasu zdarza mu się powiedzieć coś z sensem, niektórzy uważają go za autorytet na tagu.
@Kantar: jak ustawisz obiektyw wyżej i pstrykniesz zdjęcie to zawsze będziesz troszeczkę niższy bo jest inny kąt padania światła. A widać że telefon trzyma wyżej, niemniej jednak co mnie to czy ma 6-10cm mniej czy więcej co ja #!$%@? p0lka jestem? xD