Wpis z mikrobloga

141 954,16 - 50,05 = 141 904,11

Sobotnie bieganko, firma gdzie pracuje zorganizowała marszobieg charytatywny dla pracowników, który mozna bylo zrobic gdziekolwiek we własnym zakresie, w planach było więcej, ale od wczoraj męczy mnie przeziębienie, słabo przespana noc, piekące gardło i katar przez cały bieg i psycha siadła ( ͡° ʖ̯ ͡°), wleciało marne 50k

Bieganie w formie improwizacji, na wysposażeniu tylko bidon 950ml i zegarek, trasa wymyślana na bieżąco zeby po drodze trafiać do sklepów ( ͡º ͜ʖ͡º), wypiłem 3,5l wody + 250ml energola typu biedronka, zjadłem 3 żele typu biedronka + 3 musy owocowe + 3 banany i creme de la creme, mega hotdog z sosem 999wysp typu orlen ( ͡º ͜ʖ͡º), 0 incydentów kałowych w trakcie także zele z biedronki moge smialo polecić.

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem

Skrypt | Statystyki
Stormweaver - 141 954,16 - 50,05 = 141 904,11

Sobotnie bieganko, firma gdzie pracuje...

źródło: IMG-20230916-WA0002

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • 1
@login_cwiczebny: widziałem jednego, nie są agresywne, gorzej z psami, ale dzisiaj tylko 2 mnie zaatakowały(uroki wybiegania z miasta i bieganie po wsiach) skutecznie sobie z nimi radze, ale szczegółów nie zdradze bo sie bambinisci obsrają ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale wynik 2:0 dla mnie.

@pestis: dzięki kolego (òóˇ)
  • Odpowiedz
  • 1
@The_last_perfect_man: zegarek pokazał korzysc, ze to była baza, ale tlen to taki naciągany, według jednego wzoru moja 2 strefa konczy sie na 149, a wedlug drugiego na 157.
Nie było z czego pobiec bo zle sie czuje, jakby nie było charytatywnego celu to machnąłbym sobie dzieiaj lekką 10 i odpoczywał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Stormweaver: Ło baben ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla takich wyników tu jestem, zajebiście ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Jakieś przemyślenia po fakcie? Np jest coś co mógłbyś zrobić lepiej etc?
Jakie plany na przyszłość? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@scorp02: minimum to planowałem triple papaton zrobic ( ͡° ͜ʖ ͡°), a zadowolony bym był z 50m, 100k nie jest narazie w zasięgu chyba ze ze srednim 9:00/km XD

@enteropeptydaza wincy soli, 25 stopni troche zaskoczyło i na koncu nie bylem w stanie juz czwórek prostowac bo skonczylo by sie okrutnym skurczem ( ͡° ͜ʖ ͡°), wracam na redukcje i do wiosny tylko
  • Odpowiedz