Wpis z mikrobloga

Dzisiaj sobie obejrzałam wystąpienia Tuska i już wiem czemu w PISie tak bardzo się go boją i ciągle nim straszą. On jest przekozak. Mógłby każdego pisowca zjeść na śniadanie. Aż jestem pod wrażeniem jak z każdej sytuacji potrafi się wybronić, na każde pytanie odpowie, nie puszczają mu w ogóle nerwy. Zobaczyłam człowieka, który mówi normalnie, nie jak robot i jestem w szoku. Człowiek już zapomniał, że tak można. Po tym sztucznym tonie PISowcow czy Konfederatów to jest bardzo miła odmiana.
#wybory #bekazpisu #neuropa #polityka
  • 98
Nie mogę się doczekać aż Kaczyński będzie błagał memcena xD


@moj_wykopowy_login: dobrze by bylo, ale nie ma co udawac ze to cos wiecej niz marzenia

ajnokremlaki konfiarze którym wystarczy rzucić obsranego rubelka i już wystawiają czoko do załadowania po same bile


@bylem_zielonko: wycie wyznawcy najwiekszej ruskiej onucy ktora sprzedala polske ruskim, umorzyla im dlugi - razem z pisowskich spadochroniarzem ( ͡° ͜ʖ ͡°) I co wiecej,
Dzisiaj sobie obejrzałam wystąpienia Tuska i już wiem czemu w PISie tak bardzo się go boją i ciągle nim straszą.


@Howea: Polecam przypomnieć sobie debatę Tusk-Kaczyński z roku 2007 – zestarzała się jak dobre wino. Nawet nie tyle chodzi o to, że Tusk góruje klasą i elokwencją, ale głównie o to jak 8 lat rządów PiSu udowodniły, że Tusk czytał wtedy intencje Jarosława jak otwartą księgę i miał rację we wszystkim,
i juz wiesz czemu MLMy tak dobrze sie maja xD fajnopolaczkowi wystarczy umiec sie wyslawiac i gotowy oddac swoje zycie


@yhbgrobdoivbvwamsv: wiadomo, gdy stoisz przed wyborem miedzy głupim a mądrzejszym wybierzesz tego pierwszego

Powiedzmy sobie wprost, Kaczyński to obłąkany starzec który nie potrafi złożyć zdania podrzędnie złożonego. Dramatem jest to, że ponad 30 procent społeczeństwa pcha kraj w ręce niezrównoważonego człowieka z chłopskim rozumkiem.
@Howea: prawdziwy polityk powie drugiej osobie #!$%@? w taki sposób, żeby ta osoba czuła podekscytowanie i szczęście na samą myśl o zbliżającej się podróży. Politycy kłamią, stosują półprawdy, leją wodę i zmieniają temat byleby tylko uniknąć logicznej dyskusji. Proste chwyty psychologiczne jak wywołanie emocji, odwrócenie kota ogonem lub wywód monolog tak długi, żeby nie odpowiedzieć na dane pytanie, albo nie wejść w szczegóły i konkrety.
@yhbgrobdoivbvwamsv: rozumiem, ze dla ciebie nie istnieje coś takiego, jak logiczne argumentowanie, przekonywanie w dyskusji, rozsądna rozmowa, siła argumentów. Czy każdy, kto składnie mówi jest dla ciebie naciągaczem? To właśnie PIS zrobił z ludźmi, nikt nie słucha, nie wierzy w argumenty, nieistotna jest wiedza, przekonywanie, bo kłamstwo stało sie powszechnością. Otóż nie dla wszystkich.
juz wiesz czemu MLMy tak dobrze sie maja xD fajnopolaczkowi wystarczy umiec sie wyslawiac i gotowy oddac swoje zycie


@yhbgrobdoivbvwamsv: teraz pytanie czy trafia do ciebie

- typ ktory z charyzma nawija makaron na uszy
- typ który drze morde bez żadnego trybu i wyzywa wszystkich od niemców
- typ który produkuje żarcikowe 20s tiktoki z muzyką i napisami bo docelowa widownia nie wytrzyma z uwagą dłuższego kontentu

Jak dla mnie
@Howea jestem tego samego zdania, jego wiec w Koninie włączyłem sobie jako tło do robienia kolacji, co jakiś czas podchodziłem do telewizora i słuchałem z dużym zaciekawieniem. Prawdziwa lekcja polityki zza Odry. Dobry mówca