Wpis z mikrobloga

Dzisiaj sobie obejrzałam wystąpienia Tuska i już wiem czemu w PISie tak bardzo się go boją i ciągle nim straszą. On jest przekozak. Mógłby każdego pisowca zjeść na śniadanie. Aż jestem pod wrażeniem jak z każdej sytuacji potrafi się wybronić, na każde pytanie odpowie, nie puszczają mu w ogóle nerwy. Zobaczyłam człowieka, który mówi normalnie, nie jak robot i jestem w szoku. Człowiek już zapomniał, że tak można. Po tym sztucznym tonie PISowcow czy Konfederatów to jest bardzo miła odmiana.
#wybory #bekazpisu #neuropa #polityka
  • 98
Zobaczyłam człowieka, który mówi normalnie, nie jak robot i jestem w szoku. Człowiek już zapomniał, że tak można


@Howea: w ogóle mnie to nie dziwi, jesteś tym typem osoby która w życiu prawdziwym wszystkich odstrasza, więc i nikt normalny z tobą nie gada.
Miałem taki folder "howeaki" gdzie to wyzywalaś wszystkich od polaczków 5 lat temu ale gdzieś mi zginął, pokasowałaś owe brednie przed wyborami czy idzie znaleźć?
Aż jestem pod wrażeniem jak z każdej sytuacji potrafi się wybronić, na każde pytanie odpowie, nie puszczają mu w ogóle nerwy. Zobaczyłam człowieka, który mówi normalnie, nie jak robot i jestem w szoku.


@Howea: Pooglądaj wywiady z Bosakiem, to nie prześpisz kilku następnych nocy. Niezależnie, jakie kto ma poglądy, to mimo wszystko musi przyznać, że Bosak umie prowadzić dyskusje.

Wracając do Tuska, nie wiem, jaki wywiad z nim oglądałaś, ale wiele
@Howea: to chyba mało tych wywiadów z nim oglądasz xD Standardem jest to że Tusk nie wie co powiedzieć, miota się, popełnia błędy językowe itd. No ale to i tak nie ma żadnego znaczenia i pokazuje tylko to że dla Ciebie jest ważne czy ktoś jest dobrym mówcą czy nie. Tusk już miał swoją szansę, zmarnował ją i nie realizował swojego programu wyborczego lub tylko w niewielkim stopniu.
@Howea: Rudy ma gadane i potrafi szybko myśleć w przeciwieństwie do karaczana
ostatnio gadał jak rasowy prawicowiec z krwi i kości tylko szkoda że nie może albo nie chce zredukować socjalu zabrać ryby i dbać wędkę zagonić patusów do roboty a nie życia na koszt państwa.
@yhbgrobdoivbvwamsv: Nie, to jest różnica w kulturze wypowiedzi i traktowaniu drugiego człowieka. Nie pogardził tą babą, uspokoił towarzystwo, nie chciał kłótni i dyskusji opartej na nienawiści. Na wiecu PiSu taka osoba zostałaby wywleczona przez policję.
@Howea: Bo może inni nie pamiętają twojego pogardliwego spamu z pk347 czy jakoś tak, ale ja pamiętam.
I w ogóle mnie nie dziwi że nabierasz się na pozłote, szansa na to że w twoim postrzeganiu rzeczywistości coś się zmieniło była minimalna.

po prostu w polityce od 8 lat oglądamy ciągle mlaskanie do opłaconej publiczności,

Próbowaliście nie wiem, wyłączyć telewizor?