Wpis z mikrobloga

Dzisiaj sobie obejrzałam wystąpienia Tuska i już wiem czemu w PISie tak bardzo się go boją i ciągle nim straszą. On jest przekozak. Mógłby każdego pisowca zjeść na śniadanie. Aż jestem pod wrażeniem jak z każdej sytuacji potrafi się wybronić, na każde pytanie odpowie, nie puszczają mu w ogóle nerwy. Zobaczyłam człowieka, który mówi normalnie, nie jak robot i jestem w szoku. Człowiek już zapomniał, że tak można. Po tym sztucznym tonie PISowcow czy Konfederatów to jest bardzo miła odmiana.
#wybory #bekazpisu #neuropa #polityka
  • 84
zawsze to trochę więcej IQ u fajnopolaczków niż u smętopolaków, którym wystarczy pomachać krzyżykiem i orzełkiem a sprzedadzą kraj bez mrugnięcia okiem, można nawet mlaskać i seplenić ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kukold: Obawiam się, że to nie wystarczy. Musisz dorzucić jeszcze jakieś ochłapy na wódkę, 100 euro powinno wystarczyć. Wtedy możesz im machać przed oczami nawet flagą LGBT i koranem, też sprzedadzą kraj bez mrugnięcia okiem ¯\(ツ)/¯
@Howea: brawo wlasnie uswiadomiles sobie ze tusk jest bardzo dobrym cynicznym politykiem. Robiło to na mnie wrazenie jak mialem 14 lat. XD i tacy jak ty beda glosowac na peło bijąc konia. Dobrze ze przegracie.
@Howea: Ludzie mają pamięć kury.
To to napisałaś byłoby dobre gdyby tusk z całą platformą startował pierwszy raz w wyborach.
Ale może przypomnę: oni już rządzili 8 lat i pokazali na co ich stać.
I nikt mnie nie przekona, że teraz oni chcą dla Polski dobrze, ten cały ich program można do dupy wsadzić.
Jakby chcieli to co obiecują, to mieli duuużo czasu na zastosowanie tego.
Tylko tyle i aż tyle
ty za to gamoniu używasz określenia promowanego przez ruskich więc nie powinieneś mieć prawa glosu


@su1ik: xDDD fajnopolak z pamiecia zlotej rybki xD
Jeszcze zacznij skandowac
de mo kra cja
kon sty tu cja
jak opowiadsz kto nie powinien glosowac xD

A - powiedz mi - czy prawa wyborcze powinien miec ktos, kto umorzyl dlugi gazpromu i podpisal najgorsza umowe gazowa na dekade podwyzszajac polakom ceny gazu? ( ͡° ͜
@yhbgrobdoivbvwamsv konfederaci zawsze myślą, że są omnibusami społeczeństwa, wielce oświeceni. W rzeczywistości nikt was nie lubi, wierzycie w zabobony i znachorstwo i jedynie co wam zostaje to wysuwanie wszystkich od ' lewakuw ' a jak tylko ktoś z ' wolnościowej ' konfy jest za obowiązkiem zasadniczej służby wojskowej, albo nie wie czy w niedzielę będziesz mógł iść do sklepu to nagle każdy jest akrobata, bo takich fikołków to na olimpiadzie nie widać
W rzeczywistości nikt was nie lubi,


@naganiaczherculesa: cala filozofia fajnopolska xD wlasna matke sprzeda, bedzie z usmiechem na ustach dawal sie wszytkim wokolo wydymac - ale jak ktos mu powie, ze jest fajny to wystarczy.
Jestescie wioskowymi glupkami, kazdy jedzie na waszych plecach i smieje sie, ze wystarczy napisac dobre slowa na twitterze i juz rozpromienieni krzyczycie, ze jeszcze raz. Dali wsiakom (nie mylic z mieszkancami wsi) z IQ ponizej 80