Wpis z mikrobloga

Dzisiaj sobie obejrzałam wystąpienia Tuska i już wiem czemu w PISie tak bardzo się go boją i ciągle nim straszą. On jest przekozak. Mógłby każdego pisowca zjeść na śniadanie. Aż jestem pod wrażeniem jak z każdej sytuacji potrafi się wybronić, na każde pytanie odpowie, nie puszczają mu w ogóle nerwy. Zobaczyłam człowieka, który mówi normalnie, nie jak robot i jestem w szoku. Człowiek już zapomniał, że tak można. Po tym sztucznym tonie PISowcow czy Konfederatów to jest bardzo miła odmiana.
#wybory #bekazpisu #neuropa #polityka
  • 87
gdyż obie partie głosują tak samo i chcą tego samego.


@yaah: Dużo jeszcze takich symetrystycznych hasełek łyknąłeś przez ost. 8 lat? Może jeszcze myślisz, że Tusk chciał wprowadzić 800+ wtedy jak punktował Jarka, żeby wprowadził w czerwcu? Albo że propozycja tzw. babciowego to "rozdawnictwo"?
To właśnie PIS zrobił z ludźmi, nikt nie słucha, nie wierzy w argumenty, nieistotna jest wiedza, przekonywanie, bo kłamstwo stało sie powszechnością


@Obruni: To celowy, zaplanowany zabieg Kaczyńskiego i jego spindoktorów, typowa strategia stosowana w państwach post-sowieckich, która niestety rozlewa się na zachód w dużej mierze za sprawą wpływów Kremla na kształtowanie anty-zachodnich narracji.
@texas-holdem: I logiczną kontynuacja tego procesu jest np Czarnek jako minister edukacji i przyszly premier. Ja rozumiem jak to dziala, ale nie potrafię pojąć dlaczego nam to robią. Wyprzedzam nasuwajaca sie odpowiedz- nie. nie wierze, ze kaczynski i ekipa sa agentami kremla. Nie przyjmuje narracji, ktora oni wciskaja, mowiacej, ze jak nie jestes z nami, to nie jestes Polakiem, ja nie odmówię im patriotyzmu, chcialbym jednak zrozumiec jakimi drogami idzie ich
ale nie potrafię pojąć dlaczego nam to robią.


@Obruni: Nie ma tu jakiegoś wielkiego planu czy wizji, po prostu w takim systemie najłatwiej rozkradać zasoby państwa. Kleptokracja i państwo mafijne to koncepcje, które nie lubią obiektywnych mediów, niezależnego wymiaru sprawiedliwości, oddolnych ruchów obywatelskich czy nawet dobrze wykształconych ludzi/inteligencji. Te "wielkie wizje i plany", o których Kaczyński bredzi od 20 lat to jedynie ściema adresowana do jego elektoratu, celem jest po prostu
to rząd PiS zajmował się tymi umowami XD co teraz zdrajco polskojęzyczny?


@su1ik: xD tusk byl premierem z nadania pisu? xD ze idol fajnopolaczek radzio sikorski to z pisu przybyl to wiadomo, ale tusk? xD
Fajnie ze potwierdzasz, ze niczym sie nie roznicie xDDDD