Wpis z mikrobloga

Chciałbym oficjalnie NAPLUĆ z tego miejsca na każdego któremu nie chcę się dziś iść na #wybory nie zależnie od tego na kogo by zagłosował. Oczywiście podwójnie chciałbym OPLUĆ tych którym się dziś nie chcę iść ale będą pisać o polityce na mirko regularnie.

#wybory
  • 320
  • Odpowiedz
@daniel-dadas: Jest sporo innych opcji, które są pomijane głównie przez nieuczestniczących w wyborach, przez co właśnie PiS i PO mają większe poparcie. Jak chcesz dalej słuchać tej szopki, to możesz siedzieć na dupie, wolny kraj. A możesz też ruszyć dupę i zrobić coś pożytecznego.
  • Odpowiedz
Chciałbym oficjalnie NAPLUĆ z tego miejsca na każdego któremu nie chcę się dziś iść na #wybory nie zależnie od tego na kogo by zagłosował.


@JanuszPDM: namówiłeś. Idę spełnić obywatelski obowiązek i zagłosować na PiS.
  • Odpowiedz
@JanuszPDM: Kiedy inni jak przygłupy ekscytują się polityką, skacząc sobie wzajemnie do gardeł i myślą, że coś się zmieni w tym kraju, gdy ich opcja wygra, ja z całą rodzinką jedziemy sobie pochodzić w góry, mając cały świat w pompie. Śmieszą mnie te wszystkie napinki w stronę nieuczestniczących w wyborach. Póki mam prawo nie uczestniczyć, a nie mam partii zgodnej z moimi oczekiwaniami, to nie uczestniczę. Pozdrawiam :)
  • Odpowiedz
którym się dziś nie chcę iść ale będą pisać o polityce na mirko regularnie


@JanuszPDM: daj spokój chłopakom, sprawdzian z pszyrki ważna rzecz, a Ty im każesz na wybory ze starymi chodzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3047
@Mddzms99: elegancko, tylko jak już się obudzisz ty albo twoje dzieci w kraju zawłaszczonym do cna, bez UE, może i bez nato w przyszłości, bez roboty i w zapaści to ani mruknj. Brak głosu to też głos, trzeba być naiwnym, żeby czekać na partie swoich marzeń. W Stanach są dwie i jakoś sobie radzą.
  • Odpowiedz
Jeśli ktoś nie ma twardych przekonań, nie interesuje się polityką, a głos oddaje na zasadzie decyzji w ostatniej chwili - to lepiej, żeby nie szedł na wybory.
  • Odpowiedz