Wpis z mikrobloga

Chciałbym oficjalnie NAPLUĆ z tego miejsca na każdego któremu nie chcę się dziś iść na #wybory nie zależnie od tego na kogo by zagłosował. Oczywiście podwójnie chciałbym OPLUĆ tych którym się dziś nie chcę iść ale będą pisać o polityce na mirko regularnie.

#wybory
  • 320
  • Odpowiedz
  • 0
Jestem za granicą i nie mogę iść głosować nie zarejestrowałem się w czasie ponad 5 dni czego żałuje ale aż tak dużo pracowałem i w dupie miałem newsy i polotyke.
Jeżeli mam daleko państwo ktore się nazywa Polska powinienem isć głosować?
  • Odpowiedz
Kiedy inni jak przygłupy ekscytują się polityką, skacząc sobie wzajemnie do gardeł i myślą, że coś się zmieni w tym kraju, gdy ich opcja wygra, ja z całą rodzinką jedziemy sobie pochodzić w góry, mając cały świat w pompie.


@Mddzms99: Myślisz, że to coś zmieni? Rozwód się zbliża.
  • Odpowiedz
  • 10
@JanuszPDM tak samo chciałbym oficjalnie napluć na każdego kto nie weźmie udziału w referendum. Rozumiem że pytania mogą się nie podobać ale może w końcu udało by się stworzyć jakiś precedens i chociaż szczątki społeczeństwa obywatelskiego, które w przyszłości mogłoby wymuszać zmiany w ten sposób. Pozbawianie się głosu na złość komuś jest głupie.
  • Odpowiedz
  • 49
@Mddzms99 no tak bo góry wam zabiorą . Wybory to jak autobus. Jak nie ma tego co jedzie w twoje miejsce zamieszkania to łapiesz taki który chociaż jedzie w tym samym kierunku
  • Odpowiedz